Similar lots by type
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#80
Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
Other lots in this auction
-
#163
Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates. -
#21
Een art-deco inktpot met pennenhouder in verzilverd metaal, made in France.
-
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#156Oruss
Een lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
A lot of 2 wristwatches, marked Oruss. -
#215
Een set van twee porseleinen beelden in de stijl van Capodimonte, vrouw met maïs en rokende man met appelmand. Made in Japan.
A set of two porcelain figures in the style of Capodimonte, woman with corn and smoking man with apple basket. Made in Japan. -
#41
Een art-deco schouwgarnituur bestaande uit een klokje en twee vaasjes.
-
#69
Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
-
#5
Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
A pair of pewter mortars with pestles. Marked at the bottom. -
#49Capodimonte
Een kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
A plastic sculpture on a wooden base, marked on the back. -
#165
Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece. -
#269
Een persglazen vaas.
A pressed glass vase. -
#32
Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaand masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.