Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee stenen tempelwachters in hoog-reliëf. Azië.
Twee stenen tempelwachters in hoog-reliëf. Azië.
Twee stenen tempelwachters in hoog-reliëf. Azië.

Twee stenen tempelwachters in hoog-reliëf. Azië.

Deux gardiens de temple en relief. Sculptures en pierre. Travail asiatique.
Dim. H. 95 cm
SKU: 0803160546.
Categories: Aziatisch, Steen.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #546
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #315

    Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).

    Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 1,40 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #662

    Twee Chinese scrolls op rijstpapier met afbeeldingen van krijgers.

    Deux rouleaux chinois sur papier de riz représentant des guerriers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.
    No longer available
    Dim. 21,70 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #829

    Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.

    Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

    Montre de poche en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto : 25,67 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #130
    D.R.G.M.

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.
    No longer available
    Dim. bruto: 24,34 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #712

    Theaterscène met vechtende samoerais. Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.

    Scène de théâtre aux samouraï combattant. Gravure sur bois colorée. Japon, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 46 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #707

    “Hanoeman”. Beeld van gebeeldhouwd coromandelhout.

    “Hanuman”. Sculpture en bois de coromandel.
    No longer available
    Dim. H 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #70

    Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.

    Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #160

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.

    Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 1,40 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #10

    Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.

    Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 225 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #255

    Vier verschillende horloges van roestvrij staal.

    Quatre montres diverses en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #506

    Drie wijzen van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.

    Trois sages en ivoire sculpté sur socles en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #145

    Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.

    Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.
    No longer available
    Dim. 19,70 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #85

    Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.

    Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.
    No longer available
    Dim. 10,42 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #681

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden trouwring.

    Alliance en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,20 g
    Estimate: € 80 / 130
  • #26
    Dupont en Impact

    Twee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.

    Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #622

    Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.

    Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #539

    “De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.

    “La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.
    No longer available
    Dim. 107 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #115

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.

    Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.
    No longer available
    Dim. 14,13 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #5

    Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.

    Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #125

    Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.

    Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. 17,95 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #638

    Een bord van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een tuin. XVIIIe eeuw. Kleine schilfer en een haarscheurtje.

    Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un jardin. XVIIIe siècle. Petit éclat et cheveu.
    No longer available
    Dim. ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #61

    Een bol vaasje van glas met een gebronzeerd art deco decor met gestileerde bloemen. Gemerkt Lorrain France.

    Vase sphérique art déco en verre à décor bronzé de fleurs stylisées. Marque Lorrain France.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #266

    Een Venetiaanse luchter van glas met zes lichtpunten.

    Lustre en verre de Venise à six lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #479
    Dre

    “Peruviaanse vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘01.

    “Femme péruvienne”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘01.
    No longer available
    Dim. 48 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #620

    Lot van drie poppen. Hoofdjes van papier-maché. Eén werk van Muller & Staburger (Sonneberg), gemerkt MS, halfopen mondje met vier tandjes en bruine slaapogen, de twee andere werk van Schoenau & Hoffmeister, merk met vijfhoekige ster PB en SH/170-7, met halfopen mond met twee tandjes, de éne met bruine, de andere met blauwe slaapogen.

    Lot de trois poupées. Têtes en papier mâché. Une par Muller & Staburger (Sonneberg), avec marque MS, tête mi-ouverte et quatre dents, yeux dormeurs bruns, les deux autres par Schoenau & Hoffmeister, marque à l’étoile à cinq pointes, PB et SH/170-7, bouche mi-ouverte et deux dents, l’une avec yeux dormeurs bruns, l’autre bleus.
    No longer available
    Dim. H. 75 en 78 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #411

    Een lot glaswerk bestaande uit een bonbonnière versierd met olifantenkoppen en een jongen, een pique-fleurs in de vorm van een waterdraagster en een schaal in een verzilverd metalen montuur in art-nouveaustijl( gemerkt WMF).

    Lot de verres comprenant une bonbonnière décorée de têtes d’éléphants et d’un garçon, un pique-fleurs en forme d’une porteuse d’eau et un plat en métal argenté de style art nouveau de la marque WMF.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #410
    Van Cleef en Arpels en Dunlop

    Twee aftershaves van 50 ml en 100 ml.

    Deux après-rasage de 50 ml et de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #771

    Een pompoenvormig theepotje van tin, getooid met een heraldische leeuw en een tweede cilindervormige met de tuit in de vorm van een slang. XIXe eeuw. Eerste met tinpest.

    Théière de forme citrouille en étain surmontée d’un petit lion héraldique et théière cylindrique au bec en forme de serpent. XIXe siècle. La première aux traces de peste de l’étain.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #602
    Utagawa “Toyokuni” Kunisada
    Period: 1786-1865

    Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.

    Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.
    No longer available
    Dim. 3 x 34 x 24,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #805

    Vijf diverse oude naaimachines van gelakt metaal, waarvan één met de oorspronkelijke doos.

    Cinq machines à coudre à jouer anciennes en métal laqué dont une dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #99

    “De visser”. Aquarel op papier.

    “Le pêcheur”. Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 23 x 40 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #637

    “Reiziger”. Japanse okimono van massief geëtst ivoor. Onderaan gemerkt.

    “Voyageur”. Okimono en ivoire massif gravé. Travail japonais. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 16 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #552
    Edmée Radar

    “Stilleven met pop fles en kist”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte aux poupée, bouteille et coffre”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More