Similar lots by type
-
#135Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300 / 400 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000 / 1250 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#738Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#736Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80 / 100 -
#300BulgariEen roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000 / 3000 -
#714Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#55Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150 / 250 -
#726Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100 / 140 -
#536Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#741Henri Gauquier“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450 / 500 -
#17Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120 / 180 -
#315Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180 / 250 -
#310Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180 / 250 -
#756Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#748“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#348Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120 / 200 -
#388Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30 / 40 -
#752Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50 / 80 -
#8Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#405Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80 / 100 -
#9Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#611Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.
Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.Dim. H. 46 cmEstimate: € 480 / 550 -
#458Een messingen bel met een afbeelding van een draak in reliëf in een ebbenhouten houder.
Cloche en laiton décorée d’un dragon en reliëf et à support en ébène.Estimate: € 20 / 30 -
#478Een balustervaas van Chinees porselein met een veelkleurig famille rose decor. Oude restauratie. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose. XIXe siècle. Ancienne restauration.Dim. H.60,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#560Een beeld van een zittende muzikante van polychroom been. Chinees werk, hedendaags. Op houten sokkel.
Statuette représentant une musicienne assise en os polychrome. Travail contemporain chinois. Sur socle.Dim. H. 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542“Abstract figuur” & “Abstracte compositie”. Twee etsen. Gesigneerd en beiden genummerd 7/7 buiten de plaat.
“Figure abstraite” et “Composition abstraite”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées 7/7 hors planche.Dim. 19,5 x 14,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#557Willy VandersteenEen lot van vijf albums: “Snoek en zijn kleinkinderen (1951); “Laat Snoek maar los” (1951); “Snoek in de boter” (1950); “Snoek ten aanval” (Losse kaft, eerste druk 1950); “Snoek wordt snugger (zonder kaft, Eerste druk 1953)
Lot de cinq albums de bandes dessinées: “Snoek en zijn kleinkinderen (1951); “Laat Snoek maar los” (1951); “Snoek in de boter” (1950); “Snoek ten aanval” (couverture détachée, première édition 1950); “Snoek wordt snugger sans couverture, première édition 1953)Estimate: € 80 / 120 -
#647Een paar vazen van Satsuma-aardewerk.
Paire de vases en faïence de Satsuma.Dim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#352“Inkomst van de Prins van Oranje te Antwerpen”. Een oude ets. Baudard de Venise, Antwerpen 1616.
“Entrée du Prince d’Orange à Anvers”. Eau-forte ancienne. Baudard de Venise, Anvers 1616.Dim. 13,5 x 16,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#264Van Henk“De visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le pêcheur”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 30 / 50 -
#234Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.
Branche de rosier en fer forgé doré. Encadrée.Dim. 97 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Een Chinese ruyi scepter van brons, versierd met fantasiestenen en op een houten sokkel.
Sceptre ruyi chinois en bronze. Décoré de pierres de fantaisie et sur socle en bois.Dim. l: 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#172Petrus Van SchendelPeriod: 1808-1870“Marktscène met muzikant bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de marché à la chandelle avec musicien”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 61 x 47 cmEstimate: € 8000 / 10000

