#37
Drie stuks meerkleurig Satsuma-aardewerk, bestaande uit een vaasje en twee koro’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 12 - 20 cm -
#99Titus (?)
“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 11,5 x 7 cm -
#146
Een halsketting met drie rijen witte, roze en grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 120 / 150 -
#21
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#86Jef Van Grieken
“Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143
Drie verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 18, 19 en 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#115
Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 78 cm -
#130
Twee verschillende halssnoeren en twee armbanden waarvan één slavenarmband van ivoor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. l: 30 en 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#77
Een paar reproducties.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cm -
#22
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#34Nao
“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25 cm -
#85
“Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 35 cmEstimate: € 20 / 30