Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.

Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.

Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.
Online only
Dim. h: 20 & 32 cm
SKU: 2908220072.
Categories: Aardewerk, Aziatisch, Online Only.
Auction day: 29 August 2022 22:00
Catalogue #72
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #174
    Louis de Poortere

    Een mechanisch geknoopt wollen karpetje.

    Un tapis en laine noué mécaniquement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 190 x 90 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.

    Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #80
    Wiskemann, Bruxelles

    Een driedelig verzilverd metalen theestelletje. Gemerkt. We voegen er een warmhoudertje met theelichtje aan toe.

    Service à thé trois pièces en métal argenté. marqué. Nous ajoutons un support chaud avec une bougie chauffe-plat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #40

    Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.

    Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #84
    Swarovski

    Een bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.

    Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #61

    Een Mascotte en een Boeing schaalmodel van air India.

    Une Mascotte et une maquette Boeing d'air India.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #260

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.

    Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #48

    Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.

    Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #65

    Een gepolychromeerde houten eend.

    Un canard en bois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #64

    Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.

    Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #76

    Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.

    Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #71

    Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.

    Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #39

    “Personages”. Een paar geglazuurd aardewerken kunstwerkjes.

    "Personnages". Une paire d’oeuvres d'art en faïence vernissée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #78

    Een lot bestaande uit drie glazen Chinese snuff bottles met diverse decors en een kleine globe van plastiek met een pagode.

    Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 9 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #70

    “Geisha’s”. Twee schilderijtjes op board.

    "Geishas". Deux tableaux sur carton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Een vaasje van blauw en kleurloos glas.

    Un vase de verre bleu et incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #144

    Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #49

    Een houten lunchbox, versierd met ingelegd parelmoer decor van bloemen en vogels.

    Une boîte à lunch en bois, ornée d'un décor incrusté de nacre de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57

    Een paar recente balustervazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine récente, ornée d'un décor famille rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #81

    Een beeldje van steen op een marmeren sokkel.

    Une statue en pierre sur un socle en marbre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #69

    Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.

    Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #135

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloeiende struiken, vogels en vlinders. Onderaan gemerkt.

    Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore d'arbustes fleuris, d'oiseaux et de papillons. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #74

    Een vaas van kleurloos kristal met handgeschilderde vergulde motieven.

    Vase en cristal incolore avec motifs dorés peints à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #98

    Een vaasje van cloisonné op geel koper.

    Un vase cloisonné sur laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #117

    Een vaas van rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.

    Un vase en cristal de Bohème doublé rouge à décor taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #21

    Een lot reclame, bestaande uit een spiegel van Miller, een spiegel van Nybro’s tabak en een klok van Carlsberg.

    Lot de publicités, composé d'un miroir Miller, d'un miroir tabac Nybro's et d'une horloge Carlsberg.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #187
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #50

    Een vaas van Chinees porseleinen met een blauw en wit decor met vogels en planten. Onderaan schade.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de végétaux. Dommages au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #169

    “Jongen met viool”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Garçon au violon". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #180

    Een aardewerken kaasstolp versierd met kersendecor. Gemerkt onderaan.

    Un dôme à fromage en faïence à décor de cerises. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #293
    L. Duquenne

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Allée verte. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285
    Wim Van Remortel
    Period: 1939

    “Musica de la primavera”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en gedateerd 1995.

    "Musica de la primavera". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1995.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 cm x 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #142

    Een vaas op voetstuk en een presse-papier van geslepen kleurloos geslepen kristal.

    Un vase sur piédouche et un presse-papiers en cristal taillé incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 & 5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #245
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.

    "Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only 29 Augustus 2022

Op Maandag 29 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday August 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

29 August 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More