Similar lots by type
-
#231
Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 15/25 -
#10Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase de cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cm Ø: 13 cmEstimate: € 20/25 -
#134
Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.
Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19, 32 & 37 cmEstimate: € 40/60 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15 -
#49
Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.
Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 35/55 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#39Orrefors, Sweden
Een vaas en een schaaltje van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un vase et une coupe en cristal incolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27,5 cm Ø: 18 cmEstimate: € 15/25 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#224Val Saint Lambert
Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.
Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#128Murano
Italiaans kristallen schaal met blauw in de massa.
Bol en cristal italien bleu dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h13cm x b68cmEstimate: € 30/40 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#73
Twee verschillende lampenvoeten van resp. Licht- en donkergroen kristal.
Deux pieds de lampe différents resp. cristal vert clair et foncé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 37 cm (z.k.)Estimate: € 30/50 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#47
Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.
Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#176Anna Club Plush
Een pluchen kat. Gemerkt.
Un chat en peluche. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 25/35 -
#168
Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk.
Un pied de lampe en faïence blanche et dorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 50/80 -
#89
“Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.
Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h3.cm x 27cmEstimate: € 40/50 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#104
Wereldbol op sokkel, kunststof.
Globe sur socle, plastique.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø35cmEstimate: € 10/20 -
#150
Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.
Un groupe sculpté en stéatite de trois oiseaux. Un oiseau collé.No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25/30 -
#253Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 20/30 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#148
Een witgelakte loomchair.
Chaise loom laquée blanche.No longer availableOnline onlyDim. h 80 cmEstimate: € 20/30 -
#167Esther Guillén
“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#113Hergé - Moulinsart
lot 2 miniatuur auto’s in display, “Kuifje”, gemerkt onderaan “Hergé-Moulinsart”.
lot 2 voitures miniatures en vitrine, "Tintin", marquées en bas "Hergé-Moulinsart".No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 45/55 -
#31
Vier diverse antieke geurflacons van geblazen glas. Het grootste met beschadiging aan hals en buik.
Quatre différents flacons en verre parfumés antiques. Le plus grand avec des dommages au cou et à la panse.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 22 à 6 cmEstimate: € 40/50