Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgerijs vaasje en een blauwe asbak.

Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.

Deux pièces en cristal, composées d'un vase gris fumé et d'un cendrier bleu.
Online only
Dim. h: 8,5 & 15 cm
SKU: 3001230037.
Category: Kristal.
Auction day: 30 January 2023 22:00
Catalogue #37
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #224
    Val Saint Lambert

    Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.

    Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #47

    Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.

    Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #128
    Murano

    Italiaans kristallen schaal met blauw in de massa.

    Bol en cristal italien bleu dans la masse.
    No longer available
    Online only
    Dim. h13cm x b68cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #197

    Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.

    Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #39
    Orrefors, Sweden

    Een vaas en een schaaltje van kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et une coupe en cristal incolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm Ø: 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #10
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Un vase de cristal incolore taillé. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm Ø: 13 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #120

    Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.

    Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #134

    Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.

    Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19, 32 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Twee verschillende lampenvoeten van resp. Licht- en donkergroen kristal.

    Deux pieds de lampe différents resp. cristal vert clair et foncé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 50
  • #1
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.

    Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #231

    Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.

    Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #97

    Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.

    Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6, 18 & 26 cm
    Estimate: € 24 / 28
  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #49

    Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.

    Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 55

Other lots in this auction

  • #209
    Empire, England

    Een oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.

    Un vieux haut-de-forme en feutre. Dans une boîte à chapeau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #238
    Goebel, Germany

    “Jachtfazant”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij drie kleine en een grote. Onderaan gemerkt. Eén gelijmd aan de staart.

    "Jachtfazant". Quatre figurines en biscuit multicolore, trois petites et une grande. Marquées en bas. Une collée à la queue.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #54

    Lot mixed aardewerk/porselein bestaande uit 7 stuks Vaas polychroom, bloemenmotief h27,5cm schilfer schade onderaan Vaas wit, bloemenmotief h15cm diameter 19cm schaaltje dubbel met zeef/vergiet, blauw wit porcelein, schilfer onderaan, barst in bovenste schaaltje kruikje grijs blauw, gemarkeerd Handmade in Scotland - South Lissens Pottery schaaltje porselein, polychroom, gemarkeerd A.Montagnon schaaltje porselein, blauw, schilfer onderaan voet, gemarkeerd Hand made in France schaaltje aardewerk, (..)

    Lot mixte faïence/porcelaine composé de 7 pièces Vase polychrome, motif floral h27,5cm écaillement abîmé au fond Vase blanc, motif floral h15cm diamètre 19cm plat double avec passoire/passoire, porcelaine blanc bleu, éclat au fond, fêlure dans le plat haut pichet gris bleu, marqué Handmade in Scotland - South Lissens Pottery plat en porcelaine, polychrome, marqué A.Montagnon plat en porcelaine, bleu, éclat en bas du pied, marqué Hand made in France plat en faïence, gris clair, diamètre 14cm(..)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 51 / 25
  • #265
    Myott, Staffordhire, England

    Twee platte en een diep bord, versierd met meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.

    Deux assiettes plates et une creuse, ornées d'un décor floral multicolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #278

    Twee lege oude houten Legodozen.

    Deux vieilles boîtes de Lego en bois vides.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 47 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #279
    Max (?)

    “Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme." Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #236
    Capodimonte

    “Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.

    « Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #138

    Een achthoekige theepot en een koffiekan van verzilverd metaal op bijpassend dienblad.

    Théière et cafetière octogonales en métal argenté sur un plateau assorti.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 & 20 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #257

    Een fantasiezwaard met wandplaat.

    Une épée fantaisie avec plaque murale.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 100 & 105 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #178

    Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.

    Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dégâts mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 - 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #139

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.

    Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #122

    Een onyxen sokkeltje.

    Un socle en onyx.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More