Similar lots by type
-
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Three pieces of crystal and glassware, consisting of a colorless vase on piedouche (edge damage), a colorless Italian glass vase and an ashtray of cut blue Bohemian crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#171
Een vintage kristal kleurloos vaasje op zwart vierkante voet.
A vintage crystal colorless vase on a black square foot.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 19 x Ø 9 cmEstimate: € 25/35 -
#257
Een lot van 6 kristallen vazen met divers decor, kleur en grootte, waarvan 1 gemerkt Val Saint Lambert.
A lot of 6 crystal vases with various decor, color and size, of which 1 marked Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. H: 10-35 cmEstimate: € 80/100 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
A vase of cut colorless crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#170Val Saint Lambert
Een kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.
A crystal colorless bowl on a foot. Marked at the top.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 19 x Ø 22 cmEstimate: € 30/40 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
A colorless crystal dish with a satined decor of a black grouse. Marked.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#252
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20/30 -
#14
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#299Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#260
Een groot lot glas en kristal 11 items, met karaffen, vazen en schalen, kleurloos en gekleurd.
A large lot of glass and crystal 11 items, with decanters, vases and bowls, colorless and colored.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. L.24 cmEstimate: € 25/35 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#5
Een paar tinnen beeldjes van de Shinto Gods of Prosperity and Good Fortune; “Daikoku & Ebisu”.
A pair of pewter figurines of the Shinto Gods of Prosperity and Good Fortune; "Daikoku & Ebisu".No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 8cmEstimate: € 40/50 -
#236Junghans
Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 15/20 -
#237
Een kleine nest of tables.
Petite suite de tables de gigogne.No longer availableOnline onlyDim. H: 48-50 cmEstimate: € 15/25 -
#85Vidal
“Dame op rots.” Beeld van kunststof. Gemerkt.
“Lady on rock.” Figure of plastic. Marked.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 35 cmEstimate: € 40/45 -
#161
Een lot van 4 porseleinen beeldjes met divers thema gesculpteerd.
A lot of 4 porcelain figurines sculpted with various themes.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-18 cmEstimate: € 40/50 -
#273
Een 4-delige reeks boeken met onderwerp Antwerpen wereldtentoonstelling 1930, gebonden versie. Uitgave “De Gazet Van Antwerpen”.
A 4-part series of books with subject Antwerp world exhibition 1930, bound version. Publication “The Gazet Van Antwerp”.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 25/35 -
#87
Een lot van 5 strips met hardcover, oude editie, waaronder Kuifje “Le Crabe aux pinces d’Or”. En 4 versies van Jo, Jette et Jocko.
A lot of 5 old edition hardcover comics, including Tintin “Le Crabe aux pinces d'Or”. And 4 versions of Jo, Jette et Jocko.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 60/80 -
#213
Een roodkoperen scheepslamp. “Bakboord” gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 35 x 38 x 36 cm -
#153
Een lot van drie boeken:- “Le miroir de la Belgique”.- “La Belgique illustrée”. Gebundelde uitgaves.- “L’art en Belgique”. Gebundelde uitgaves.
A lot of three books: - “Le miroir de la Belgique”. - “La Belgique illustrée”. Bundled Editions. - “L'art en Belgique”. Bundled Editions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#226
Een lot Engels aardewerk met old-willowdecor, bestaande uit een terrine, negen platte borden, vier diepe borden en een ronde schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 25 cm Ø: 25 cm -
#52
Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 15 cmEstimate: € 40/60 -
#167
Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50/80