Other lots in this auction
-
#89Ivora, Gouda
Drie stuks Gouds plateel, bestaande uit een lampenvoet, een rond schaaltje en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 15 & 17 cm; Ø: 13 cm -
#18Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee jardinières, een geribde schaal op voet en een hoge kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 20, 23 & 32 cm; h: 36 cm -
#3Royal Goedewaagen, Gouda
Vier stuks aardewerk, bestaande uit een wit vaasje met getorste ribben, een lampvoetje met een meerkleurig Oosters decor, een tabakspot met messingen dekesl en een waterpijpje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 24 cm -
#66Arnhemse Fayencefabriek
Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 19 cm -
#52
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee driedelige sets met bloemendecors, twee vazen en een cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 11 - 34 cm -
#69Royal Zuid-Holland
Een pique-fleurs en een sierkan van meerkleurig Gouds plateel. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 12 & 25 cm -
#51Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een schenkkan, twee vazen, een asbak, een schaaltje en een kopje. Decor 100. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cm -
#83Ceramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een dekselpot, drie vazen, een asbak, een kandelaar, een ronde schotel, een violonvormige schotel en vier borreltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 20 cm -
#28Regina, Gouda
Een bolle vaas van aardewerk met meerkleurig decor ‘Etna’. Onderaan gemerkt en met sticker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 cm -
#104Royal Zuid-Holland
Een art nouveau vaas van Gouds aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 32 cm -
#73Céramique Montoise
Een lot van vier stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een sierjardinière in de vorm van een vis, een mandje, een oorvaas en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 - 27 cm -
#53Zenith, Gouda
Een lot van veertien stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, een kruikje, een asbak, een dekseldoosje, een klompje en negen verschillende schaaltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 4 - 23 cm; Ø: 15 - 30 cm