Other lots by De Coninck
-
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442René De ConinckPeriod: 1907-1978“De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.
“The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.No longer availableDim. 40 x 51 cmEstimate: € 50 / 75 -
#352René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck.No longer availableDim. 25 x 35.5 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262René De ConinckPeriod: 1907-1978“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60

