Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.

Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.

Deux tasses à thé en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. XIXème siècle.
Online only
Dim. Ø: 11 & 11,5 cm
SKU: 1212220028.
Categories: Online Only porselein & aardewerk, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 12 December 2022 22:00
Catalogue #28
Estimate: € 10 / 15
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #294
    Ernst Karstens Keramik
    Period: 1960 - 1970

    Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.

    Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #257

    Drie kruisbeelden in porselein.

    Trois crucifix en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36,5 - 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173
    Kaiser Porzellan

    Een vierkante porseleinen vaas met Chinees decor. Onderaan gemerkt. Op houten sokkel.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122

    Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800. Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.

    Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #177

    Een lot Chinees en Japans porselein bestaande uit drie borden (Ø 22 cm) en twee Imarivazen waarvan een deksel.

    Lot en porcelaine de Chine et du Japon composé de trois assiettes (Ø 22 cm) et de deux vases Imari dont un avec couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #260

    Een Imari dekselvaas. Randschade in ronding onder deksel.

    Un vase à couvercle Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #259

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende geribde borden en een kraagvaas. XIXe eeuw.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux assiettes aux côtes torses différentes et d'un vase à col. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm h:30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167

    Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.

    Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10, 17 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #8

    “Vrouw met vogelkooitje”. Een beeldje van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw.

    "Femme avec une cage à oiseaux". Une figurine de porcelaine française multicolore. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #174

    Een lot Chinees porselein bestaande uit een theepot en twee vaasjes. Dragen onderaan een merkteken.

    Lot en porcelaine de Chine composé d'une théière et de deux vases. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm - 31 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #239

    Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.

    Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm Ø: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #74
    Alka Kunst Bavaria

    “Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.

    « Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #211

    Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.

    Paire de vases fleuris Vieux Paris à décors multicolores et décors dorés sur fond bleu. XIXème siècle. Dégâts. On y ajoute une assiette décorative à décor de fruits multicolores et décors dorés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #154

    Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.

    Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #131

    Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #286
    Capodimonte

    “Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    « Porteuse de fruits et femme aux poussins ». Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #165

    Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

    Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #288
    Capodimonte

    “Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #137

    Een meerkleurig porseleinen kandelaar, versierd met putti en bloemen. Gemerkt onderaan. Dresden.

    Un bougeoir en porcelaine multicolore, décoré de putti et de fleurs. Marqué en bas. Dresde.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193

    Een lot antiek varia, bestaande uit een messingen strijkijzer met onderzetter en een kaarsenpan, een houten kaasvorm, een mogelijk Friese pollepel met kerfsnijwerk en een houten koekenspaan. XIXe eeuw.

    Lot d'objets divers anciens, composés d'un fer à repasser en laiton avec dessous de verre et d'un chandelle, d'un moule à fromage en bois, d'une louche frisonne (?) avec sculpture et d'une poêle à frire en bois. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:4-16cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #264

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #119

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #67

    Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.

    Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #2
    Larucci, Italy

    Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.

    Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #284
    Atlas Editions

    “Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”

    "Focke-Wulf Fw 200 'Condor' - 1937". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics"
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #242

    Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.

    Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #223

    “Moeder Gods met kind”. Een Russisch icoon. Omstreeks 1800. Beschadigingen.

    "Mère de Dieu avec enfant". Une icône russe. Vers 1800. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33,5 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #147

    Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.

    Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 64 & 94 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #198
    Poterie du vieux Montmartre

    Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.

    Vase en forme de livre en faïence. La couverture multicolore de « Ballade des Proverbes » de François Villon sert de toile de fond. Décor de Nicolas Constantin Argyriades. Paris, période 1910 - 1960. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #234

    Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.

    Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm (hertje)
    Estimate: € 30 / 40
  • #16

    Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.

    Un porte-savon en faïence multicolore en forme de pierrot. Légers dégâts de glaçure. Marqué en bas "Ylang Ylang".
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #222

    Een witgepatineerd kinderstoeltje.

    Une chaise d'enfant patinée blanche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #275

    Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.

    Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm zonder kap
    Estimate: € 60 / 100
  • #53

    Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.

    Deux mortiers en bronze différents avec pilon.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 7-13cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #287
    Lladro

    “Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.

    "Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More