Similar lots by type
-
#354R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#454
“Het lot”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/25 & “Compositie”. Lithografie.
“Le destin”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/25 et “Composition”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#682
“Deuxième suite de chevaux No. 21 & 22”. Twee kleurengravures naar Horace Vernet. Schade aan de kaders.
“Deuxième suite de chevaux N° 21 et 22”. Deux gravures en couleurs d’après Horace Vernet. Cadres abîmés.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#672
Drie portretten van vooraanstaande figuren uit de XVIIe eeuw. XVIIIe eeuwse Gravures naar Ant. Van Dyck door Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen. Slechte staat.
Trois portraits de personnages de qualité du XVIIe siècle par Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen d’après Antony Van Dyck . Imprimés au XVIIIe siècle. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#690
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#564Ch. Mayer
“Johannes de Doper”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd 1972 buiten de plaat.
“Jean Baptiste”. Eau forte en couleurs. Signée et datée 1972 hors planche.No longer availableDim. 29 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#373
Een divers lot aardewerken borden, waaronder een XVIIIe eeuws meerkleurig Delfts (Gemerkt De Klauw), twee van Straatsburg, enz. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot d’assiettes diverses en faïence dont une assiette polychrome de Delft (marque De Clauw), deux de Strasbourg etc. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#632Daniel Winkelmans
“O. L. Vrouwekathedraal te Antwerpen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/950.
“La Cathédrale d’Anvers”. Lithographie. Signée et numérotée 67/950.No longer availableDim. 31 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#739Marie SegersPeriod: 1922 - 1979
“De spinster”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.
“La fileuse”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche et signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#472
“Damesportret”. Een pyrografie van Mischak naar Von Defregger. We voegen er kleiner herenportret aan toe.
“Portrait de dame”. Pyrographie de Mischak d’après Von Defregger. Nous ajoutons un portrait d’homme plus petit.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#582
“Intrede van de Moeder van de Franse Koning te Antwerpen en Brussel”. Twee gravures uit de XIXe eeuw.
“La Joyeuse Entrée de la Mère du Roi de France à Anvers et à Bruxelles”. Deux gravures du XIXe siècle.No longer availableDim. 24,5 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#684Jef Van Grieken
“Poort van het Hof van Eden” & “Portaal”. Epreuve d’artiste en de eerste genummerd 11/75.
“Porte du Paradis Terrestre” et “Portail”. Epreuve d’artiste, la première numérotée 11/75.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#574Jef Van Grieken
“Mechelen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 29/50 buiten de plaat.
“Malines”. Eau forte. Signée et numérotée 29/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 78 cmEstimate: € 20 / 30 -
#333
“Lettres et mémoires choisis parmi les papiers originaux du Maréchal de Saxe”. Vijf delen. Parijs, 1794.
“Lettres et mémoires choisis parmi les papiers originaux du Maréchal de Saxe”. Cinq volumes. Paris, 1794.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#223
Een Delftse tegel met een blauw en witte afbeelding van een twee pijprokers. XVIIde eeuw.
Carreau en faïence bleue et blanche de Delft représentant deux fumeurs de pipe. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#217
Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.
Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#462
L’auge de la vie”. Houtsnede. Gesigneerd, genummerd 3/50 en gedateerd 1953.
“L’Auge de la Vie”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 3/50 et datée 1953.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#722
Een topografische kaart van de stad Antwerpen uit 1581. Kopergravure.
Carte topographique de la ville d’Anvers de 1581. Gravure sur cuivre.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#639
Een reproductie van een XVIIe eeuws beschrijvend zicht op de rede van Antwerpen, uitgegeven door het Mercatorfonds.
Reproduction d’une vue d’Anvers du XVIIe siècle, éditée par la Fondation Mercator.No longer availableDim. 180 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#279Norbert Gouneutte
“Scheldezicht”. Ets. Gesigneerd buiten en binnen de plaat. Gedateerd 1881.
“Vue de l’Escaut”. Eau-forte. Signée hors planche et datée 1881.No longer availableDim. 9 x 27,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#122C. Galle
“Christus aan het kruis”. Een XVIIe eeuwse ets naar een werk van Rubens.
“Le Christ crucifié”. Eau-forte du XVIIe siècle d’après Rubens.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#669
Een lot grafiek, bestaande uit vierentwintig zichten op Nederlandse steden, kerken, kastelen, enz.
Lot de gravures comprenant 24 vues de villes, châteaux et églises hollandais etc.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#652
“De vlucht naar Egypte”, “Aanbidding der wijzen” en “St. Christoffel”. Drie oude gravures.
“La fuite en Egypte”. “L’adoration des Mages” et “St-Christophe”. Trois gravures anciennes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#542Hélène Keil
Twee lithografieën met post-modernistische voorstellingen. Gesigneerd en resp. genummerd 23/40 & 24/40.
Deux lithographies aux représentations post-modernistes. Signées et respectivement numérotées 23/40 et 24/4O.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#749
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#477
Een lot bestaande uit een Maoïstische wekker, een verzilverde herdenkingsmunt “Birth of Republic of China”. En een battle axe van natuursteen en twijgen uit Missouri.
Lot comprenant une alarme Maoïste, une pièce de monnaie commémorative “Birth of Republic of China” et une hache de combat en pierre naturelle et brindilles du Missouri.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#284
“Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.
“Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#459De Backer
“Hoevezichten”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Vue de fermes”. Encre sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#168
Meisjesbuste van terra cotta. Gemonogrammeerd GME en gedateerd 1974.
Buste de fille en terre cuite. Monogrammé GME et daté 1974.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#302
Paar appliques met telkens één licht. Verguld en wit porselein en met gedrukte rozen.
Paire d’appliques, chaque fois avec une lumière. Porcelaine dorée et blanche et avec des roses imprimées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#136
Een secretaire van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. XIXe eeuw.
Secrétaire en chêne sculpté de style liégeois. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 150 / 200 -
#645R. Monroy
Een lijst met drie kleine hoevezichtjes op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois vues de fermes sur panneau. Signés.No longer availableDim. Tot. 20 x 58,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#754Annie Rouschap
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 118 cmEstimate: € 100 / 150 -
#514Soku-Ldi
“Compositie” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2011.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée 2011.No longer availableDim. 63 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#715
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 130 / 150