Similar lots by type
-
#186Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyDim. H: 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableOnline onlyDim. h: 164 cmEstimate: € 35 / 45 -
#239Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
No longer availableOnline onlyDim. 39 x Ø38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyDim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25 / 50
Other lots in this auction
-
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#49Een biscuit beeldje met 3 putto’s op vergulde voet.“Allegorie op de oogst”
A biscuit figurine with 3 puttos on a gilt base. “Allegory of the Harvest”No longer availableOnline onlyDim. 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#288Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
A vintage glass vase. Signature unclear at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#300Een lot van 2 melkglazen vaasjes met handbeschilderd bloemdecor.
A lot of 2 milk glass vases with hand-painted flower decor.No longer availableOnline onlyDim. 27 x Ø 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#108Een metalen inktpothouder met twee uit glas gesculpteerde inktpotjes en bijgevoegd modern pennetje met veer.
A metal inkwell holder with two inkwells sculpted from glass and an attached modern pen with feather.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#115Val Saint LambertEen paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyDim. h 9,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#245Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#32Tien borden waarvan 5 met een Imari decor, 1 Minton met bloemenmotief, 2 met een blauw en wit berglandschap, 1 Nimy met grisaille landschap en 2 Maastricht met een grisaille jachtdecor.
Ten plates, 5 of which with an Imari decor, 1 Minton with a floral motif, 2 with a blue and white mountain landscape, 1 Nimy with a grisaille landscape and 2 Maastricht with a grisaille yacht decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21-26 cmEstimate: € 50 / 80


