Similar lots by type
-
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyDim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25 / 50 -
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableOnline onlyDim. h: 164 cmEstimate: € 35 / 45 -
#186Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyDim. H: 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#198Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
No longer availableOnline onlyDim. 39 x Ø38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
Un petit vase et une théière en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
#260Een groot lot glas en kristal 11 items, met karaffen, vazen en schalen, kleurloos en gekleurd.
A large lot of glass and crystal 11 items, with decanters, vases and bowls, colorless and colored.No longer availableOnline onlyDim. L.24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#248Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#119Een 19e eeuwse kandelaar met 5 lichtpunten.
A 19th century candlestick with 5 light points.No longer availableOnline onlyDim. H: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#41Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.
A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.No longer availableOnline onlyDim. Ø 19 cm - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#298Rex“De Landloper”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
"Le marcheur des terres". Statuette en porcelaine. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. h; 26 CMEstimate: € 40 / 50 -
#68Drie diverse glazen parfumflesjes.
Three assorted glass perfume bottles.No longer availableOnline onlyDim. H: 12-18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#288Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#280Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
A pair of Chinese porcelain baluster vases decorated with floral designs. One with perforation at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#10DresdenEen lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#34Een lot postzegels van ‘64-’72 eerstedag uitgaves België.
A lot of stamps from '64-'72 first day issues Belgium.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#200Een zilveren zakhorlge in beschermkast met aan de achterkant de afbeelding van een paard. 800 ‰. Glas ontbreekt.
Une montre de poche en argent dans un étui de protection avec l'image d'un cheval au dos. 800/1000 . Le verre est manquantNo longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80


