Similar lots by type
-
#195ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300 / 400 -
#335Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170 / 250 -
#235Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200 / 300 -
#65Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200 / 300 -
#75Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200 / 300 -
#265ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300 / 400 -
#25Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130 / 180 -
#210Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350 / 450 -
#20Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120 / 150 -
#100Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#300Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500 / 650 -
#180“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200 / 300 -
#295Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250 / 350 -
#245Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200 / 250 -
#225Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150 / 200 -
#275Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#36Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#15Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150 / 200 -
#80Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200 / 300 -
#90“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250 / 300 -
#45Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160 / 200 -
#35Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#750DEP.Pop. Hoofdje in porselein. Werk van Jumeau. Halfopen, geprononceerd mondje met vier tanden. Blauwe slaapoogjes, halfvolle wimpers. Rond 1900.
Poupée. Tête en porcelaine. Travail de Jumeau. Bouche mi-ouverte et prononcée avec quatre dents. Yeux dormeurs bleus, cils mi-pleins. Vers 1900.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100 / 140 -
#85Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 200 / 300 -
#260Frederique ConstantEen roestvrij stalen automatische herenhorloge met lederen polsband.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#709“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#455Alain DelonEen vaporisator eau de toilette van 50 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#597Val St. LambertTwee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.No longer availableDim. Ø 22,5 en 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#168Richard AuriliPeriod: 1834-1914“Omarming door Cupido”. Groep van pijpaarde. Gesigneerd en genummerd 1284/2
“L’embrassade par Cupidon”. Groupe en terre de pipe. Signé et numéroté 1284/2.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 240 / 300 -
#281“Vrouwelijke engel”. Beeld van massief brons. Niet gesigneerd.
“Femme-ange”. Sculpture en bronze massif. Sans signature.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#612Willem Dolphyn“Stilleven met eend”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte au canard”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 60 cmEstimate: € 550 / 650 -
#826Een paar bijzetmeubelen met één lade in de geest van Boulle.
Meuble d’appoint à un tiroir dans le goût de Boulle.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 180 / 200 -
#712Theaterscène met vechtende samoerais. Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
Scène de théâtre aux samouraï combattant. Gravure sur bois colorée. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#394De Backer“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs’. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 60 / 80

