Similar lots by type
-
#141
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cm -
#137Flora, Gouda
Een lot meerkleurig Hollands plateel, waarbij vier vaasjes met decor ‘Herfst’ en een vaasje en een jardinière met decor ‘Daisy’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 23 cm -
#131Regina, Gouda
Een een vaas, een dekselvaas, een bonbonière en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Van Eyck’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 11 - 38 cm -
#179Royal Zuid-Holland
Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#138Flora, Gouda
Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 28 cm -
#142Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#130Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een kleine kwispedoor, een balustervaas, een eirond vaasje en een flesvaasje, waarbij de eerste drie met opschrift ‘Luxembourg’ en het laatste met opschrift ‘Antwerpen’. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 22 cm -
#136
Vijf asbakken van mat Hollands aardewerk met het logo van Verheul (autobussen en vrachtwagens), waarbij twee in blauw en drie in wit. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cm -
#152Royal Zuid-Holland, Gouda
Een gevarieerd lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit twee theepotten, vier vazen, een kommetje, een aperitiefschaal en een dekselpotje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 38 cm -
#140Céramique Montoise
Twee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 21 & 36 cm -
#150Koninklijke Goedewaagen, Gouda
Een gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 10 x 10 cm -
#151Royal Zuid-Holland, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig plateel met respectievelijke decors ‘Chrysantieme’ & ‘Hapin’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 & 21 cm -
#148Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm -
#149Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#145Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardwerk, bestaande uit vier sierkannetjes, een schoteltje en een jenevervaatje met zes borreltjes (zonder dop en kraantje). Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cm -
#147Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van vier verschillende schotels van Gouds plateel, waarbij één op drie bolle voetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
#134G. Dubois, Baudour
Een aardewerken jardinière met meerkleurig bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#135Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een kan en een bolle vaas met decor ‘Banda’, een vaas met opengewerkte rand met decor ‘Smirna’ en een oorvaas met decor ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 - 24 cm -
#139Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, versierd met bloemendecors, bestaande uit een grote schotel op voet, een eironde vaas, twee oorvazen, een klein vaasje en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 25 cm; Ø: 32 cm -
#146Ivora, Gouda
Een inktpot en een luciferhouder van meerkleurig plateel, waarbij de tweede in opdracht van de “Fabriques Belges d’Allumettes, Bruxelles”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 10 & 12 cm -
#143Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
#132Royal Zuid-Holland
Een lot van zes verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 23 cm -
#133Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 - 25 cm -
#144Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm
Other lots in this auction
-
#45
Een lot meerkleurig Hollands aardewerk met meerkleurig bloemendecor ‘Charme’, bestaande uit een kannetje en drie verschillende schalen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 23 - 32 cmEstimate: € 25 / 40 -
#95Dubois, Bouffioulx
Twee aasjes, een pot en een pul van Belgisch steengoed. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#165Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 26 cm -
#158Regina, Gouda
Een bolle vaas van aardewerk met meerkleurig decor ‘Etna’. Onderaan gemerkt en met sticker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 13 cm -
#14
Twaalf kommetjes, een schaaltje en zes sierborden van blauw en wit Maastrichts aardewerk. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 9 - 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#174
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit vier cachepots, een dekselvaas, een blaker, een mandje, een grote schotel, zeven vaasjes, vier schaaltjes, een klompje, een peper en zoutstelletje, een lampenvoetje en een mosterdpotje in de vorm van een molentje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 35 cm -
#170Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een schaal en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 23 cm -
#9
Een lot van tien verschillende schotels en borden van blauw en wit Hollands plateel. Verschillende merken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#1Guerin
Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#11Royal Goedewagen, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bonbonnièere, een vaas, een kruikje, een kaasbord en vijf sierbordjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#25Céramique Montoise
Twee siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met decors van A. Dubois. De langste met enkele kleine schilfers aan de voet. Jaren ‘10 & ‘20. Bijgevoegd een vaas van G. Dubois te Baudour.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#124Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel met decor ‘Fanny’, bestaande uit een vaas, een sierkan en een schotel op drie bolle pootjes. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cm