Other lots in this auction
-
#26Céramique Montoise
Een driedelig rokersstelletje op plateau en een sierjardinière van Bergens aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloesems, gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 7 - 14 cmEstimate: € 25/45 -
#18Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel, waarbij een diepe schotel met een reliëfdecor van reeën, een schotel met decor ‘Unique metalique’ en een bolle vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 1ç cm; Ø: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#6Royal Zuid-holland
Een sierjardinière van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 60/80 -
#89
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit twee flesjes in de vorm van een koppel, een schaaltje, een grote schotel, een kruikje van Bols en vier vaasjes. Merken van ‘Ram’ en ‘De Porceleyne Fles’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 7 - 16 cmEstimate: € 30/50 -
#15Royal Zuid-Holland
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 30/50 -
#105Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit drie schenkkannen, schaaltje en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 20/30 -
#31Céramiqe Montoise
Een lot Bergens aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een vierdelig rokersstelletje op rond dienblad, een vaas en een grote achthoekige schaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 3 - 20 cmEstimate: € 25/40 -
#3Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met diverse bloemendecors, bestaande uit twee verschillende cachepots, een grote vaas en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 40/60 -
#33
Een vaas, twee kruikjes en een tabakspot (zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt ‘Rhodian’, ‘Persian’ & ‘Damascus’. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30/50 -
#30Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier vazen, een kannetje, een kandelaar, een wandvaasje, drie klompjes en drie dekselpotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 30/50 -
#131Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een oorvaas, twee bolle kannen en een bonbonnière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 26 cmEstimate: € 30/40 -
#37Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit zes verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 20/35