Other lots in this auction
-
#87Royal Goedewagen, Gouda
Twee dekselpotten en een sierbord van meerkleurig plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#12Royal Zuid-Holland
Een tabakspot en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met respectievelijke decors ‘Arras’ & ‘Atrium’. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#15Royal Zuid-Holland
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#42Zenith, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vier opengewerkte schaaltjes, twee kannetjes, een vaasje, twee klompjes en een diep mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 21 cm; Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#126Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een dekseldoosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 7 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#137céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, twee vazen en een tabakspot. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#38Arnhemsche Fayencefabriek
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kruiken, twee vazen en een schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#61Royal Zuid-Holland
Een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Mabel’. Onderaan gemerkt. Jaarmerk 1920.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#117Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een driedelig rokerssetelletje op plateau (randschilfer), een schaal op voet, een klompje, een eivormig doosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#67Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Emmy’, bestaande uit een grote vaas, een buikvaasje en een dekselpot. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 17 - 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114Royal Zuid-Holland
Een lot van drie dekselvazen van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 35 & 37 cmEstimate: € 25 / 35