#166
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cm -
#92
Een vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. De eerste onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 31 & 24 cm -
#89
Een lot van drie verschillende meerkleurige Chinese vazen, waarbij tweeporseleinen en één aardewerken. Alledrie gemerkt onderaan, waarbij de laatste van Minh-Long.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 26 & 32 cm -
#90
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met meerkleurige decors. Zonder deksels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 26 & 27 cm -
#105
Een grote majolica schenkkan met meerkleurig decor van personages. Herstelling aan het deksel en randschilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 51 cm -
#102
Een terracotta cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 27 cm -
#117Boch La Louvière
Een gebakschotel en zes bordjes, versierd met meerkleurige decors van dames en met een gouden randje. Onderaan gemerkt
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 35 cm -
#116
“Lieb und trink, lagh und sing”. Een Luxemburgse bierpul met tinnen deksel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 40 cm -
#119
Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een dekseldoosje op pootjes, een blauw-witte kom en twee verschillende borden. Bijgevoegd een messingen onderschotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 23- 31 cm -
#126Petrus Regout, Maastricht
Een dekselvaas van blauw en wit aardewerk in Delftse stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 39 cm -
#118Boch La Louvière
Een paar ovale serveerschotels met een meerkleurig decor van een vogel op bloeiende tak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. b: 37 cm -
#145A. Fabre
Een beeld van een XIXe eeuwse soldaat van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Geweer beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 38 cm -
#91
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 45 cm -
#93
Twee verschillende aardewerken vazen met Satsuma-decors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 32 cm -
#165
Een ovale schotel met een meerkleurig dedor van bloemen, pauwen en vlinders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 36 cm
#123
Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 11 - 70 cm -
#120
Een lot meerkleurig porselein , bestaande uit drie bordjes, een vaas met handgeschilderd decor en een Chinees kopje met twee ondertasjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 5,5 & 20 cm; Ø: 11 & 19 cm -
#34Pablo
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#38Clémence BironPeriod: °1889-?
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#83Claire Roucloux
“La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#106
Een witmetalen hoorn op staander.
#138
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cm -
#171
No longer availableOnline onlyActive bid: 93.00 € -
#177
Een gevarieerd lot Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 € -
#17Bouchon
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#3
“Het melkmeisje van Vermeer”. Glasraam in smeedijzeren omlijsting.
”La laitière par Vermeer”. Un vitrail à encadrement en fer forgé. Avec illumination.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 62 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#164
Een tinnen bord uit de XIXde eeuw. En een lot tin en koper w.o. een snotneus.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 50/60