Other lots by Chanel
-
#265Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300/400 -
#450Chanel
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml voor mannen. We voegen er een badzeep van 150 g in gesloten verpakking aan toe.
Vaporisateur d’eau de toilette pour homme de 50 ml. Nous ajoutons un savon de 150 g dans son emballage fermé.No longer availableEstimate: € 50/100
Similar lots by type
-
#100
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000/1200 -
#275
Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150/200 -
#95
Twee paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen. (één waarvan de stenen ontbreken).
Deux paires de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct. Les pierres de l’une des deux manquent.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 150/250 -
#25
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130/180 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160/200 -
#36
Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#80
Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200/300 -
#55
Twee paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,05 gEstimate: € 250/350 -
#295
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250/350 -
#65
Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200/300 -
#35
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80/100 -
#210
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350/450 -
#300
Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500/650 -
#90
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250/300 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/200 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150/200 -
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120/150 -
#235
Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250/350 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200/300 -
#180
“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200/300 -
#335
Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170/250 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200/300 -
#245
Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200/250 -
#20
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#615Armand Marseille
Pop. Blauwe ogen, open mond. Letsels. Omstreeks 1900. Gemerkt.
Poupée. Yeux bleus, bouche ouverte. Dégâts. Vers 1900. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#581
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100/150 -
#258
Een paar vazen van wit porselein met vergulde bloemen-en strikmotieven. Oren in de vorm van zwanen. Tijdperk Empire.
Paire de vases en porcelaine blanche aux motifs dorés de fleurs et de noeuds. Anses en forme de cygnes. Epoque Empire.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100/150 -
#447
Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.
Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#647
Een punchbowl met onderschotel van kleurloos geslepen kristal. Lepel ontbreekt.
Bol à punch et présentoir en cristal taillé incolore. Sans louche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#437Schildkröte
Een oude pop van meerkleurig kunststof. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 20/30 -
#676
Grote vaas van porselein met Canton decor. China XXe eeuw.
Grand vase en porcelaine à décor de Canton. Chine, XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#640
Lot van vijf poppen. 1 gemerkt Nippon 7601, porseleinen hoofd, open mond, slaapogen. 1 gemerkt Unica Belgium, papier-maché, slaapogen. 1 gemerkt Cares, papier-maché, slaapogen. 2 zonder merk, papier-maché, slaapogen.
Lot de cinq poupées. Une marquée Nippon 7601, tête en porcelaine, bouche ouverte, yeux dormeurs, une marquée Unica Belgium, papier mâché, yeux dormeurs, 1 marquée Cares, papier mâché, yeux dormeurs, 2 sans marque, papier mâché, yeux dormeurs.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#372Jacq. Douven
“De oogst”. Olieverf op paneel. Naar de XIXe eeuw.
“La récolte”. Huile sur panneau. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#154Reynaert (?)
“Hooimijten”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/15 buiten de plaat.
“Mules de foin”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/15 hors planche.No longer availableDim. 24 x 33,5 cmEstimate: € 20/40 -
#41Meissen
Een trembleusekopje en schoteltje van verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Trembleuse et sa soucoupe en porcelaine dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. H 9 cmEstimate: € 20/25 -
#714G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60/100