Similar lots by type
-
#188
“Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.
“Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#338
Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#228
Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 80/120 -
#8
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#231Bonn
Een jardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 23 cm Ø 27 cmEstimate: € 30/50 -
#263
Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Randschade aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Dégats au couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 14 cmEstimate: € 30/50 -
#217
Een zigeunerkoppel van gepolychromeerd terracotta. Gaaf.
Un couple de gitans en terre cuite polychrome. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 34 & 35 cmEstimate: € 80/120 -
#277
Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/80 -
#340
Een vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Vase en faïence polychrome belge.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#260
Een sierjardinière van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Une jardinière en faïence de Rouen.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15 x 48 cmEstimate: € 35/45 -
#300
Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. Gemerkt onderaan. Maastricht.
Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome. Maastricht.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cmEstimate: € 30/50 -
#278N. Pinter
“De rechter.” Houtsculptuur. Gesigneerd.
”Le juge”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h 46,5 cmEstimate: € 40/60 -
#287
Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 25/35 -
#243
Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig aardewerk met messingen deksels.
Un lot de trois pots à tabac en faïence polychrome, couvercles en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 121.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#328
Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 50/60 -
#288
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/150 -
#207Regensburg
Een bolle klepkan van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Versierd met de tekens van de dierenriem in reliëf. Onderaan gemerkt. Made in Germany.
Une verseuse à clapet bombé en faïence polychrome avec le couvercle en étain. Décorée aux signes du zodiac en relief. Marque sous la base et Made in Germany.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#170
Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen. Beide met haarscheur in de vleugel.
Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 20/30 -
#280
Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 23 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#108Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#261
Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 30/50 -
#175
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#390
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/200 -
#185
Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#24
Een grote coupe op voet van paars en kleurloos kristal met geslepen decor. Inscriptie ‘Val St. Lambert’ onderaan.
Grande coupe sur piédouche en cristal taillé partiellement coloré mauve dans la masse. Marque Val Saint-Lambert sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. Ø: 27,5 cmEstimate: € 80/100 -
#66Bent LauridsenPeriod: °1926
“Voorlezende grootvader met kleinkinderen”. Olieverf op doek, gemonogrammerd : B.L.
”Grand-père, lecture aux petits enfants”. Huile sur toile. Monogramme: B.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 83 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#23
Zeven boeken m.b.t. Antwerpen.
Sept livres concernant la ville d’AnversNo longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 50/80 -
#57Val St. Lambert
Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. l: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#279Ch. Croonst
“Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
“Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 35 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#361
Een schouwpendule van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Wijzerplaat beschadigd.
Une pendule de cheminée en porcelaine de Bruxelles polychrome. Cadran avec dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#58
Een houten speculaasvorm met vier figuren.
Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. L: 49 cmEstimate: € 30/50 -
#67
Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.
Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#48
Twee Chinees aardewerken kruiken, waarbij één met wit glazuur en één met blauw glazuur en getooid met een tempelleeuw.
Deux cruches chinoises en faïence, dont une à glaçure blanche et l’autre à glaçure bleue, décoration d’un lion de temple.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 22 & 29 cmEstimate: € 30/50 -
#211
Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 69 cmEstimate: € 20/25 -
#281
Een bootvormige schaal van Imariporselein.
Un plat en forme de bateau en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#182Haes
“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Forêt de hêtres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 65 x 100 cmEstimate: € 100/120