#4Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 4 cm -
#67Een Venetiaans masker van beschilderd leder. Binnenin genummerd 290/450.
No longer availableOnline onlyDim. l: 18 cm -
#127Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
#97D. Van RijckeghemEen reeks van vier bloemenstillevens op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 18 cm -
#69Een houten etui met twee paar stalen eetstokjes met leggers.
No longer availableOnline onlyDim. 11 x 27 cm -
#11Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).
No longer availableOnline onlyDim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cm -
#146Een halsketting met drie rijen witte, roze en grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 120 / 150 -
#16Een gepolychromeerd plaasteren Boeddhabeeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#84Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Een halsketting met negen rijen kleine gele zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#17Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cm