#31Royal Zuid-Holland
Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 27 cm -
#144
Een halsketting met twee rijen witte zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#33
Een pauw en een Fo-hond van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Dim. h: 21 & 25 cm -
#119
Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 58 cm -
#55
No longer availableOnline only -
#134
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#94
Twee litho’s met bloemenstillevens, gravure van een Napoleontisch soldaat en een bloemenvaas in kleurpotlood.
No longer availableOnline onlyActive bid: 43.64 €Dim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm -
#21
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#118
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#155
Een lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, oorbellen en broches. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 69.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#162
Acht verschillende halssnoeren met fantasieparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#86Jef Van Grieken
“Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60