#111
Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 20/30 -
#140
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#99Titus (?)
“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 11,5 x 7 cm -
#141
Een halsketting met grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 21 cmEstimate: € 100/140 -
#155
Een lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, oorbellen en broches. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 69.00 €Estimate: € 30/50 -
#126
Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 240 x 170 cm -
#10
Een witmetalen hoorn op staander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#60le Dauphin, France
Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30/50 -
#142
Drie verschillende halssnoeren van rood koraal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Estimate: € 30/50 -
#159
Twee halssnoeren van ivoor met bijpassende oorbellen. We voegen er zes halsnoeren van verschillende kleuren halfedelstenen aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/80 -
#73
Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
#153
Een halsketting met negen rijen kleine gele zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 34 cmEstimate: € 100/150