#442GoumEen Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
#742NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#784BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#702Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#794Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
#758Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
#665KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#766GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#789Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#759GoumEen handgeknoopt karpetje van zijde.
#404PeribedhilEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
#774Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
#660Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#424Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
#749HosseinabadEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#772Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#690Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#656Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#782Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.No longer availableDim. 200 x 130 & 205 x 135 cmEstimate: € 50 / 70
#329Gommaire Van Beveren“Biddende buizerd”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#756GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 132 x 230 cmEstimate: € 50 / 60 -
#56Een sober eikenhouten meubeltje met een gemoulureerde deur onder een lade. Eerste helft XIXe eeuw.
Un meuble sobre en chêne avec une porte a moulures en dessous du tiroir. Première partie XIXième siècle.No longer availableDim. H: 109 cm B: 79 cm D: 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en gekalibreerde robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en en or jaune 18 ct sertie de diamants taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct et rubis d’un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,48 gEstimate: € 450 / 550 -
#472“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#279H. Ten Cate“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux promeneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#238Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III - stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres chaque fois avec cinq lumières.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#205Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met zuivere diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants pures ancienne taille ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#252Ludovic JanssenPeriod: 1888 - 1954“Meer bij een naaldbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Lac au bord d’un bois de sapins”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 200 / 240