#665KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#656Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#404PeribedhilEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
#772Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#789Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#758Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
#766GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#442GoumEen Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
#749HosseinabadEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#782Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
#702Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#660Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#794Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
#424Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
#769Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#690Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#784BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#759GoumEen handgeknoopt karpetje van zijde.
#742NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 197 cmEstimate: € 200 / 250
#573Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van Boeddha.
#501Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#481Een paar zeshoekige balustervaasjes van Cantonporselein. XXe eeuw, onderaan gemerkt met een modern Qinglongzegelmerk. Eén gerestaureerd.
Paire de petits vases balustres hexagonaux en porcelaine de Canton. XXe siècle, marque moderne Qinglong sous la base. Un vase restauré.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#703Een zittende Hotei met zak van geel koper. Als penseelhouder.
#218Likeurkeldertje met twee karaffen en zes borrelglaasjes.
Cave à liqueur contenant deux carafes et six gouttes rapportées.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#262“Veldslag”. Olieverf op paneel. Italiaanse school, XVIIe eeuw.
“Bataille”. Huile sur panneau. Ecole italienne du XVIIe siècle.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#530Een Pembroketable van mahoniehout met aan één kant een lade en aan de andere kant een valse lade.
Table Pembroke en acajou ouvrant à un tiroir et avec un faux tiroir de l’autre côté.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 200 / 300 -
#564Frans Gybels“Antwerps Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur anversois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 90 cmEstimate: € 180 / 260