Similar lots by type
-
#279Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#292Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-woven oriental rug. -
#289Een handgeknoopt Kelim tapijt, met veel schade.
A hand-knotted Kilim carpet, with extensive damage. -
#297‘Pick-nick’, een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld.
'Pick-nick', a tapestry inspired by an 18th-century design. -
#296Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-knotted oriental rug. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#287Een handgeknoopt wollen tapijtje, aan de rand versierd met kwasten en kralen.
A hand-knotted wool carpet, adorned with tassels and beads along the edge. -
#291Een oosters wandtapijtje.
An oriental tapestry. -
#294Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#286Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet. -
#293Een handgeknoopte oosterse bidmat.
A hand-knotted oriental prayer rug. -
#278Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner. -
#275Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor. Kleine kale plek aan de rand (midden).
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. Small bald spot at the edge (middle). -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#295Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug.
Other lots in this auction
-
#63Een lot van 3 honden uit kunsthars, Dog studies by Leonardo. 2 met OVP.
A lot of 3 resin dogs, Dog studies by Leonardo. 2 with original packaging. -
#233Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899‘Man met zeis’ & ‘Meisje op een schommelpaard’, twee monochrome etsen. Herdrukken van de originele plaat, 1 losse prent en 1 ingekaderd.
'Man with scythe' & 'Girl on a rocking horse', two monochrome etchings. Reprints of the original plate, 1 loose print and 1 framed. -
#61Een vaas van geslepen Boheems kristal. Rood in de massa gekleurd.
A vase made of cut Bohemian crystal. Colored in red in the mass. -
#197‘Hoeve’. Monochrome ets, getekend in de plaat; JPV, 1938.
'Farmhouse'. Monochrome etching, signed in plate; JPV, 1938. -
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#41Een lot van 4 kandelaars, 3 van verzilverd metaal en 1 in koper.
A lot of 4 candlesticks, 3 in silver-plated metal and 1 in copper. -
#213“Twee landschappen”. Aquarel op papier. De ene (20 x27 cm) gesigneerd S.V. André, de andere (27 x 40 cm) gesigneerd D. Toussaint en d.d. 1944.
"Two landscapes". Watercolor on paper. One (20 x 27 cm) signed SV André, the other (27 x 40 cm) signed D. Toussaint and dated 1944. -
#108Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
A pair of Chinese porcelain vases as lamp bases. -
#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK. -
#71Een set van 2 vintage Philips telecommunication speakers van een intercomsysteem.
A set of 2 vintage Philips telecommunication speakers from an intercom system. -
#142Set van 2 Afrikaanse houten beelden. Zittende man met vedertooi.
Set of 2 African wooden statues. Seated man with feather headdress.

