#38Tannimpex, Budapest
Een smalle zwart lederen aktetas met ritssluiting.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 42 cm -
#6Z2 Zero Halliburton
Een aktetas van zilverkleurig geborsteld aluminium. Enkele gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyDim. 35 x 45 cm -
#275
Een lot van vier verschillende boekentassen.
No longer availableOnline only -
#4Zero Halliburton
Een aktetas van grijs metaal. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 € -
#117Offermann
Een adresboek in zwart lederen kaft en een herenportefeuille van donkerblauw leder.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 25/40 -
#50Campo
Een met zwart leder beklede aktetas.
#55Mazzini
Een zwart lederen aktetas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 33 x 43 cm -
#135il Bisonte
Een adresboek in bruin lederen hoes met ritssluiting (met navulling), een klein adresboekje met rood lederen kaft en een beige lederen gsm-hoesje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/75 -
#116Mandarina Duck
Een contactboek-planner in bordeaux lederen kaft, een herenportefeuille van zwart leder en een sleutelhanger van grijs leder.
#96
Twee toiletsets en een nagelsets. In rood kunstlederen etuis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 € -
#98
Een met zwart kunstleer bekleed juwelenkastje met zes schuifjes. Inclusief sleuteltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 11,5 x 25,5 x 16 cm -
#137Il Bisonte
Een adresboekje in groen lederen kaft (met navulling), een visitekaartjeshoesje van zwart leder, een notaboekje met groen lederen kaft en drie verschillende gsm-hoesjes van zwart leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/75