#115
Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 78 cm -
#146
Een halsketting met drie rijen witte, roze en grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 120 / 150 -
#112
Een grote gehamerde roodkoperen schenkkan met messingen handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 55 cm -
#130
Twee verschillende halssnoeren en twee armbanden waarvan één slavenarmband van ivoor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. l: 30 en 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#55
No longer availableOnline only -
#49Märklin 3080 & 3090
Een diersellocomotief en een stoomlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Bespeeld. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#98Lammers
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 15 cm -
#126
Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 240 x 170 cm -
#23
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 13 & 25 cm -
#18Rasteli
Een paar bolle geribde vaasjes/kandelaars van kleurloos Italiaans glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 28 cm -
#163
Een gelakt houten juwelendoos een decor van vogels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 6 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#97D. Van Rijckeghem
Een reeks van vier bloemenstillevens op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24,5 x 18 cm