#60le Dauphin, France
Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30/50 -
#133
Een zilveren zakhorloge, fotohanger, speld en een ketting met hanger in de vorm van een kruis. We voegen er een herenhorloge gemerkt Cortébert een paternoster en een broche en hanger aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 50/100 -
#105
“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#80
Twee reproducties van vrouwenportretten.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 57 & 57 x 43 cm -
#149
Een halsketting met zes rijen verschillende witte zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 150/200 -
#115
Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 78 cm -
#98Lammers
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 15 cm -
#121
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 160 cmEstimate: € 80/120 -
#148
Vier korte en drie lange halssnoeren bezet met verschillende kleuren halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/80 -
#10
Een witmetalen hoorn op staander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#38
Een oude blikken speelgoedtrein met twee opwindbare locomotieven (één werkend) en met enkele rails. gebrukte staat, één as manco van de tender.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#4
Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cm