Other lots in this auction
-
#93Studio ArtisEen tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
A pewter holy water font with decoration of mother and child.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#179Een onthoofd porseleinen beeldje van St. Hubert. Lijmsporen door breuk-en herstelschade thv het hoofd.
A decapitated porcelain figurine of St. Hubert. Glue traces due to breakage and repair damage at the head.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 5 / 10 -
#192Een 19de eeuwse notenhouten stoel met bruinlederen bekleding.
A 19th century walnut chair with brown leather upholstery.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#69MuranoEen lot van twee glaspasta clowns.
A lot of two glass paste clowns.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#252Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#228Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#281Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
Two garden candles. Crack in one of the glasses.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 15 / 20 -
#119Een 19e eeuwse kandelaar met 5 lichtpunten.
A 19th century candlestick with 5 light points.No longer availableOnline onlyDim. H: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#290Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#285Hector St-Sauveur“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40

