Other lots in this auction
-
#82
Een gegoten glazen toiletstel met amberkleurige accenten uit 6 stuks (1 randje beschadigd). We voegen er twee parfumflacons aan toe, en eendekseldoosje en flacon van kleurloos kristal
A cast glass toilet set with amber colored accents of 6 pieces (1 edge damaged). We add two perfume bottles, and a lidded box and bottle of colorless crystalNo longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 3-22 cmEstimate: € 40/60 -
#114Maria Innocentia Hummel
lot van 2 Hummels;-Hum 555, Eins, zwei, drei - One, two, three - #1020, gesign onderaan, in originele doos-Hum 549/3/0 - Ein süßer Trost, A sweet offering, #144, gesign onderaan, in originele doos
lot of 2 Hummels; -Hum 555, Eins, zwei, drei - One, two, three - #1020, signed at the bottom, in original box -Hum 549/3/0 - Ein süßer Trost, A sweet offering, #144, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 10cmEstimate: € 50/80 -
#31DemeyerePeriod: 1950
Een Art Deco Modernist asbak door “Demeyere”. Vintage staande rokers stand met deksel, in metaal, chroom en bakeliet, gemarkeerd - Uniek rookwaar design, België 1950s.
An Art Deco Modernist ashtray by “Demeyere”. Vintage standing smoker stand with lid, in metal, chrome and bakelite, marked - Unique smokeware design, Belgium 1950s.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 62 x Ø19cmEstimate: € 75/125 -
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#189Murano
Een lot bestaande uit 3 glazen schalen, waarvan 1 gemerkt.
A lot consisting of 3 glass bowls, 1 of which is marked.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 12 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#261
Een koperen dienblad met porseleienen blad versierd met bloemen en vlinders.
A copper tray with a porcelain top decorated with flowers and butterflies.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 30 x 50 cmEstimate: € 35/45 -
#293Guerin
Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 35 cmEstimate: € 40/60 -
#118
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Two different plates of blue and white Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#285Hector St-Sauveur
“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#296
Twee grote schotels van meerkleurig glas.
Deux grands plats en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 58 x 17 cm & 32 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#170Val Saint Lambert
Een kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.
A crystal colorless bowl on a foot. Marked at the top.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 19 x Ø 22 cmEstimate: € 30/40 -
#138Matchbox Dinky Collection
Drie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-26 Studebaker Golden Hawk.- DY-28 1969 Triumph Stag.- DY-29 1953 Buick Skylark.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-26 Studebaker Golden Hawk. -DY-28 1969 Triumph Stag. - DY-29 1953 Buick Skylark. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 60/70