#225A. Beullens“Bosdreef met kapel en hert.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#74Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
Two model cars on a scale of 1:43: - DY-6 Volkswagen 1952 - DY-6B Volkswagen 1951 In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
No longer availableOnline onlyDim. H: 14-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Een vermoedelijke brok ambersteen.
No longer availableOnline onlyDim. H: 6-23 cm -
#107Gotha PfefferEen lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cm -
#148Een witgelakte loomchair.
#239Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60