Other lots in this auction
-
#271Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline only -
#241Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. H: 143 cm -
#111Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
A wooden clock after Art Deco model, 1945No longer availableOnline onlyDim. 20 x 28 cmEstimate: € 30 / 35 -
#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm -
#62Een Liebigalbum, compleet met 300 diverse chromo’s.
A Liebig album, complete with 300 various chromos.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
A pitcher of Cologne earthenware. A hairline crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#264Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#9Een paar Chinees porseleinen kommen, versierd met bloemdecor en wapenschilden “Overijsel” / “Groningen”. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain bowls, decorated with floral decoration and coats of arms "Overijsel" / "Groningen". Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 8 x Ø21cmEstimate: € 40 / 50 -
#255Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Two separate reprints of antique engravings, consisting of a view of Brussels and the Antwerp roadstead.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20 / 30 -
#92Stiver - Italië“Hoorn des overvloed”. Een uit glas geblazen vaas in kelkvorm en gekruld voetdeel.
"Horn of Plenty". A glass-blown vase in the shape of a chalice and a curled base.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 25 / 50 -
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.No longer availableOnline onlyDim. 8 cm x Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35

