#161Een lot van 4 porseleinen beeldjes met divers thema gesculpteerd.
#107Gotha PfefferEen lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
#277Een vaas van gekleurd glas.
#84Een set van 6 koperen Engelse Bell gewichten - 19-20e eeuw, onderaan geijkt. Bijgevoegd 2 weegschaal gewichten.
#237Een kleine nest of tables.
#39Een lot met de hand geschilderde tinnen soldaatjes. 18 stuks
A lot of hand-painted tin soldiers. 18 pcsNo longer availableOnline onlyDim. H: 3-6 cmEstimate: € 90 / 110 -
No longer availableOnline only -
#25Een paar houtgesculptuurde maskers, Coromandel hout, Bali.
#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
An officer, a sculpture of biscuit (one finger is missing).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
#207Een blikken speelgoedkeukentje en een plastic flipperspel.
No longer availableOnline only