Other lots in this auction
-
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
A white earthenware vase on a pie douche.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25 -
#227Een lot strips: D. David, “Troebel Water”. Jacques Martin, “Alex”, Ed. Casterman, jaren 70. 7 albums goede tot zeer gelezen staat. Willy Vandersteen, Robert & Bertrand, 5 albums, Pats, 10 albums en Jerom, 16 albums. Standaard Uitgeverij, jaren zeventig. Alle redelijke staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#144Matchbox Dinky CollectionDrie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-12 1955 Mercedes-Benz 300SL “Gullwing”.- DY-13 1955 Bentley ‘R’ Continental.- DY-14 Delahaye 145.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-12 1955 Mercedes-Benz 300SL “Gullwing”. - DY-13 1955 Bentley 'R' Continental. - DY-14 Delahaye 145. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#239Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#294Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#278Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyDim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25 / 50 -
#203Jacques“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline only -
#156Crystal MaastrichtEen paar kleine vaasjes in gegoten kristal, blauw en mauve in de massa.
A few small vases in molded crystal, blue and mauve in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#243Goebel, GermanyVier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Four figurines of multi-coloured biscuit from the MI Hummel series. Marked at the bottom. All damaged.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
A lot of glass sculpted bottle and pouring jug.No longer availableOnline onlyDim. 28cmEstimate: € 40 / 45

