Other lots in this auction
-
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
A white earthenware vase on a pie douche.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25 -
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
A colorless glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
veneered banjo barometer. Missing an instrument.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25 / 35 -
#262Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#84Een set van 6 koperen Engelse Bell gewichten - 19-20e eeuw, onderaan geijkt. Bijgevoegd 2 weegschaal gewichten.
A set of 6 copper English Bell weights - 19-20th century, calibrated at the bottom. Included 2 scale weights.No longer availableOnline onlyDim. 17 x Ø10cmEstimate: € 25 / 50 -
#216Een cylindrische putemmer in twee kleuren koper. Smeedijzeren hengsel. Geel koperen rand bevestigd met een rij klinknagels. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. H. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#7“Christus de verlosser.” Houten sculptuur. Gebarsten aan de voet en naar de torso, 3 vingers manco. We voegen er een steen met schildering van een icoon aan toe.
"Christ the redeemer." Wooden sculpture. Cracked at the foot and towards the torso, 3 fingers missing. We add a stone with an icon painting.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#41Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.
A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.No longer availableOnline onlyDim. Ø 19 cm - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Tien borden waarvan 5 met een Imari decor, 1 Minton met bloemenmotief, 2 met een blauw en wit berglandschap, 1 Nimy met grisaille landschap en 2 Maastricht met een grisaille jachtdecor.
Ten plates, 5 of which with an Imari decor, 1 Minton with a floral motif, 2 with a blue and white mountain landscape, 1 Nimy with a grisaille landscape and 2 Maastricht with a grisaille yacht decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21-26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#33Een album met meer dan 220 Zwitserese postkaarten met afbeeldingen van honden. Gefrankeerd en afgestempeld. Begin jaren ‘80.
An album with more than 220 Swiss postcards with images of dogs. Franked and stamped. Early 1980s.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

