#8“Rama &Sita”. Een paar houtgesculptuurde maskers, Coromandel hout, Bali.
"Rama & Sita". A pair of wood sculpted masks, Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyDim. 29cmEstimate: € 35 / 45 -
#268Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#178Een reeks van vier porseleinen schotels met veelkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
A series of four porcelain dishes with multi-coloured decor of long lines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Een paar houtgesculptuurde maskers, Coromandel hout, Bali.
No longer availableOnline onlyDim. H: 6-23 cm -
#47Een houten postzegeldoosje met grisaille tekening van bomen aan de oever. We voegen er een pennendoos en brievenhouder aan toe.
A wooden stamp box with grisaille drawing of trees on the shore. We add a pen box and letter holder.No longer availableOnline onlyDim. l: 21, 31 en 20 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Een zwart-groen glaspasta vaasje versierd met Griekse figuren met goudopleg.
A black-green glass vase, decorated with gilt, Greek figures and decor.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 170 / 200 -
#271Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline only -
#275Een lot van 3 boeken mbt illustratie.
#93Studio ArtisEen tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
#113Een paar kristallen karaffen met verguld decor.
A pair of crystal decanters with gilt decor.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 45 / 60