#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm -
#193SolingenEen koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
#252Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#173Val Saint-LambertEen paar kleurloze kristallen kandelaars. Onderaan gemerkt.
#8“Rama &Sita”. Een paar houtgesculptuurde maskers, Coromandel hout, Bali.
"Rama & Sita". A pair of wood sculpted masks, Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyDim. 29cmEstimate: € 35 / 45 -
No longer availableOnline onlyDim. H: 7-24 cm -
#28Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Two 1:43 scale model cars: - DY-8 1948 Commer 8 CWT Van - DY-8B Commer 8 CWT Van In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#4316 verzilverd metalen onderborden. Drie maten. Duits werk.
16 silver-plated metal bottom plates. Three sizes. German work.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 29-34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#251Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.