Other lots in this auction
-
#98Gianni Versace
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 130/150 -
#76
Een gobelin naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un gobelin d'après l'exemple du XVIIème siècle.No longer availableDim. 100 x 180 cmEstimate: € 60/100 -
#600
Een gevlochten armband van geel goud 18 K.
Un bracelet tressé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 23,1 gEstimate: € 750/850 -
#333
Twee gekleurde kristallen lampenvoeten, waarbij de kleinste gemerkt van Val St. Lambert. De grootste met schilfer aan de basis.
Deux pieds de lampe en cristal de couleur, le plus petit marqué Val St. Lambert. Le plus grand avec éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 & 35 cmEstimate: € 50/70 -
#623
Een Afrikaans houten schild. Op metalen staander.
Un bouclier africain en bois. Sur support en métal.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120 -
#545
1 gouden munt “Boudewijn I, 25 jarig jubileum, 1951- 17 juli 1976.”. Au 900/1000. België 1975.
1 pièce d'or Baudouin I. Commémorant son jubilé de 25 ans (1951-1976). Au 900/1000. Beglique 1975.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 250/300 -
#92Rik Schaefels
“De terreur”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd rechts onderaan. Bijgevoegd een gravure met gesigneerd zelfportret van de kunstenaar. Ets door J.B. Michiels.
La terreur . Un dessin au crayon sur papier. Signé en bas à droite. Joint une gravure avec autoportrait signé de l'artiste. Eau-forte de J.B. Michiels.No longer availableDim. 24 x 32 & 17 x 13 cmEstimate: € 140/160 -
#565
Een geelgouden speld 18 K in de vorm van twee blaadjes, bezet met twee kleine rode kleurstenen.
Une épingle en or jaune 18 K en forme de deux feuilles, sertie de deux petites pierres de couleur rouge.No longer availableDim. 4,7 gEstimate: € 150/200 -
#673Goebel, Germany
“Jonge accordeonist”. Een lampje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.
Jeune accordéoniste . Une lampe en porcelaine multicolore dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#219Frans Masereel
“De Torens van Gent”. Houtskooltekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1955.
Les tours de Gand . Dessin au fusain sur papier. Monogrammé et daté 1955.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 300/500 -
#474Richard KaylerPeriod: 1927 - 1997
“Composities”. Waterverf en gouache op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘74 & 75.
“Compositions”. Aquarelle et gouache sur papier. Tous deux signées et datées ‘74 et ‘75 respectivement.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#700
Een lot diverse munten, zilver e.a. Canada, V.S., Cuba, Duitsland, Spanje, munten van Sint-Rombouts te Mechelen.
Un grand nombre de pièces diverses, argent et autres Canada, USA, Cuba, Allemagne, Espagne, pièces de Saint-Rombouts à Malines.No longer availableEstimate: € 40/60