Other lots in this auction
-
#190Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale saffier van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un saphir central de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 6,57 gEstimate: € 850 / 950 -
#482“Drie vrouwen”. Een Indische gouache op zijde.
Trois femmes . Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#346Een paar fauteuils à la Reine in Lodewijk XVI-stijl. Goede staat, mooi recent bekleed.
Paire de fauteuils à la Reine de style Louis XVI. Bon état, récemment recouverts.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#9Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.
Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#394Jeff Koons“Zeilbootje”. Viltstift op papier. Gedateerd 12/17/09.
Voilier . Stylo feutre sur papier. Daté 17/12/09.No longer availableDim. 29 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172Een groot tweeledig notenhouten buffet met onderaan vier paneeldeuren onder vier laden. Het opzet met centraal twee gevitreerde deuren met roosvenstertjes boven een lade en de kap gedragen door twee op de basis steunende zuiltjes met ionische kapitelen.
Un grand buffet en noyer à deux niveaux avec quatre portes à panneaux en bas sous quatre tiroirs. Le dessus avec deux portes en verre avec rosaces au-dessus d'un tiroir au centre et le capot soutenu par deux colonnes avec des chapiteaux ioniques soutenus sur la base.No longer availableDim. 280 x 216 x 75 cmEstimate: € 500 / 800 -
#569Een buikvaas van Celadonporselein.
Un vase pansu en porcelaine céladon.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 220 / 240 -
#137Een XIXe eeuwse tastevin met ingewerkt muntstuk van koning Louis Philippe uit 1831 in de bodem.
Un tastevin du XIXème siècle avec une pièce de 5 francs du roi Louis Philippe de 1831 incrustée dans le fond.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#169C. L. Gavre“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur planche de peintre. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#652Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge avec un décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#676Een antropomorf Afrikaans houten slaginstrument.
Instrument de musique antropomorphe africain en bois.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#658Een glaspasta vaas, versierd met een hagedis in reliëf. Gemerkt ‘Daum, Nancy’. Vermoedelijk kopie.
Un vase en pâte de verre décoré d'un lézard en relief. Marqué Daum.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80

