Similar lots by type
-
#500
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320/360 -
#700
Een vijfhoekige messingen hallantaarntje met glas.
Une lanterne pentagonale en laiton avec verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/100 -
#550
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250/280 -
#580
Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#532
Een designlamp van geborsteld staal en glas met vijftien lampjes.
Une lampe design à 15 lampes en acier brossé et verre.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 100/140 -
#557
Een paar tripode kandelaars van brons.
Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#554
Een achthoekige designlamp van gepatineerd hout.
Une lampe design octogonale en bois patiné.No longer availableDim. h: 53 (z.k.)Estimate: € 50/70 -
#570
Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160/180 -
#548
Een paar kraagvazen van meerkleurig Italiaans glas.
Une paire de vases à col italiens en verre.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 60/80 -
#481
Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 420/440 -
#530
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250/300 -
#440
Een bronzen luchter met zestien lichtpunten in twee niveaus.
Un lustre en bronze avec seize points lumineux sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 35/45 -
#520
Een verguld bronzen luchter met drie lichtarmen, eindigend in bloemvormige kapjes, drie opstaande lichtpunten met vlamvormige kapjes en met een centrale coupe.
Lustre en bronze doré à trois bras de lumière, terminés par des abat-jour en forme de fleur, trois points lumineux verticaux à abat-jour en forme de flamme et à coupe centrale.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#460
Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Lustre en bronze doré à huit bras de lumière.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 20/30 -
#450
Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80/120 -
#445
Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40/50 -
#480
Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150/200 -
#564
Een paar bronzen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Frankrijk, XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style Louis XVI. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 120/140 -
#694
Een vintage chromen luchtertje, model Sputnik, met zes lichtpunten.
Un lustre vintage en chrome, modèle Spoutnik, avec six points lumineux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#690
Een glazen limonadekan met vier bijbehorende glazen, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Un pichet à limonade en verre avec quatre verres assortis, décoré d'un décor floral multicolore.No longer availableDim. h: 13 & 23 cmEstimate: € 40/50 -
#477
Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig milefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge avec un décor milefiori multicolore.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/80 -
#490
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100/150 -
#553
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 50/70 -
#535
Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#653
Een gevarieerd lot tin, bestaande uit schaaltjes, kommen, kandelaars, vazen, enz. XVIIe, XIXe en XXe eeuw.
Un lot d'étain varié, composé de plats, bols, bougeoirs, vases, etc. XVIIe, XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#350
Een zwartgelakte Chinese salontafel, het blad versierd met decor van bloemen en vogels in pietra dura. Zonder glas.
Une table basse chinoise laquée noire, le plateau décoré de fleurs et d'oiseaux en pierre dure. Sans verre.No longer availableDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 60/100 -
#660
Een lot van twee XIXe eeuwse koekenplanken en één plank met uitgestoken decor en gedateerd 1831.
Lot de deux planches en biscuit XIXème et une frise à décor sculpté et datée 1831.No longer availableDim. 60 x 8; 60x 10,5 & 80,5 x 10 cmEstimate: € 100/120 -
#458
Twee Afrikaanse bronzen beeldjes.
Deux statuettes africaines en bronze.No longer availableDim. h: 26 & 29,5 cmEstimate: € 120/200 -
#58
Twee gepolychromeerde heiligenbeelden, waarbij een houten voorstelling van Sint Antonius en een plaasteren voorstelling van Sint Pieter (?). XIX en XXe eeuw.
Deux statues polychromes de saints, dont une représentation en bois de Saint Antoine et une représentation en plâtre de Saint Pierre (?). XIX et XXe siècle.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80/120 -
#594
Een trio van musicerende engeltjes. Wit porselein. Gemerkt.
Trio d'anges musiciens. Porcelaine blanche. Signé.No longer availableDim. h. 13,5 cmEstimate: € 45/60 -
#123
Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Een randschilfer.
Un vase composé de quatre pichets de majolique multicolore et décoré d'anges. Marqué. Un éclat sur le bord.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#558
Een Friese staartklok met handgeschilderde wijzerplaat met datumnotatie en bovenaan versierd met figuren.
Une horloge à queue frisonne avec un cadran peint à la main avec indication de la date et décoré de chiffres sur le dessus.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#198
Een 46-delig kristallen glasservies. (2 waterglazen ontbreken).
Un ensemble de 46 verres en cristal. (2 verres à eau manquent).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#232
Een fantasie presenteervitrine met betrekking tot motorrijden.
Une vitrine fantastique liée à la moto.No longer availableDim. 34 x 107 cmEstimate: € 50/80 -
#68
Een lot van drie gesculpteerde houten beelden, bestaande uit een Piëta, een Heilig Hartbeeld (ges. MaVe) en een groep met Jozef en Maria. XXe eeuw.
Lot de trois statues en bois sculpté, composé d'une Pietà, d'une statue du Sacré-Cœur (sig. MaVe) et d'un groupe avec Joseph et Marie. XXème siècle.No longer availableDim. h: 30, 41 & 32 cmEstimate: € 120/200 -
#353Brickbox
“Bouwen met echte stenen en echt hout”. Vier ongeopende dozen (nummers 34, 55, 56, 204) voor modelbouw.
“Construire avec de vraies briques et du vrai bois”. Quatre boîtes non ouvertes (numéros 34, 55, 56, 204) pour le modélisme.No longer availableEstimate: € 20/25