Similar lots by type
-
#798Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#290Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een wereldbol.
Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de globe terrestre.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 110 / 150 -
#390Een paar oorbellen, een armband en een ketting met hanger in de vorm van een hart van 925 ‰ zilver bezet met fantasiestenen.
Paire de boucles d’oreilles, bracelet et chaîne et son pendentif en forme de coeur en argent 925‰ sertis de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,15 gEstimate: € 50 / 100 -
#30Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 100 / 150 -
#779Een lot prenten en gravures:- “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden.- “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt.- Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum.- Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#280Een 18 karaats geel gouden geweven ring bezet met smaragd, saffier en robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune tissé 18 ct sertie d’une émeraude, saphir et rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 800 / 900 -
#320Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 12,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et saphirs cabochons ayant un poids total de ± 12,70 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#419Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#340Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van een vis.
Une bague en or jaune 18 ct en forme de poison.No longer availableDim. 16,75 gEstimate: € 650 / 750 -
#807Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#809Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 88 x 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#360Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de diamants en baguette ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 900 / 1000 -
#802Een eikenhouten regulateur.
Régulateur en chêne.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#799Bignon à MontsurComtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#270Een 18 karaats geel gouden drie rijen schakelarmband.
Un bracelet à maillons en trois rangées en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 39,56 gEstimate: € 900 / 1200 -
#310Een paar platina gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en forme de fleurs en pot ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#783Een rode en witte kunststoffen hanglamp.
Lampe à suspendre en plastique rouge et blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#295Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en rondom briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct entouré de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,46 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#305Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en een centrale diamant van ± 1,05 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et un diamant central de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#793Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#275Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met gouden munt 900 ‰. Helvetia 20 Zwitserse frank 1935 en gesigneerd. F. Landry.
No longer availableEstimate: € 600 / 400 -
#395SwarovskiEen ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met kristal. We voegen er een hartvormige hanger en een kruis waarvan twee steentjes ontbreken aan toe.
Chaîne et pendentif ainsi que boucles d’oreilles assortis sertis de cristal. Nous ajoutons un pendentif en forme de coeur et un crucifix dont deux petites pierres manquent.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#350Salvador Dali“Menorah”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met kleine diamanten.
“Menorah”. Un pendentif en or jaune 18 ct serti de petits diamants.No longer availableDim. 8,79 gEstimate: € 800 / 900
Other lots in this auction
-
#529“Collage”. Gemengde techniek op schildersboard. Gemonogrammeerd en gesigneerd ‘97.
“Collage”. Technique mixte sur carton. Monogrammé et signé 1997.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Een Tibetaanse theepot van verzilverd brons.
Théière en bronze argenté. Tibet.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#261Louis VuittonEen oude toiletzak van leder.
Sac de toilette ancien en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#347Een vaas en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Vase et carafe en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#403“Magician bank”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer. Uitgave van ‘The book of knowledge’.
“Magicians bank”. Tirelire en fonte polychrome. Edition de “The Book of Knowledge”.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#647Twee grote damesbustes van Afrikaans hout.
Deux grands bustes de femmes en bois africain.No longer availableDim. 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#740Een paar armstoelen in Louis-Philippestijl.
Paire de fauteuils de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#232H. Peeters“Zicht op kanaal in Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Signée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 200 / 260 -
#518Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#602“Zonnige dag”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening: Mallé.
“Journée estivale”. Huile sur toile marouflé. Porte une signature: Mallé.No longer availableDim. 24 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#634Ed. G.“Meisje bij een waterplas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘86.
“Fille au bord de l’étang”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1986.No longer availableDim. 34 x 27,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#573Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van Boeddha.
Netsuke en ivoire sculpté en forme de Bouddha.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60 / 100




