Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende sigarettenaanstekers, één van 14 karaat gold plated.
Dupont en Impact

Twee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.

Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.
SKU: 0803160026.
Categories: Aziatisch, Porselein, Verlichting.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #26
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #85

    Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.

    Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.
    No longer available
    Dim. 10,42 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #266

    Een Venetiaanse luchter van glas met zes lichtpunten.

    Lustre en verre de Venise à six lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #406

    Een visservies van crèmekleurig Duits porselein met diverse afbeeldingen van veelkleurige vissen. Op de vleugel een schubbenmotief in reliëf. Twaalf borden, een langwerpige schotel, een terrine en een sauskom. Onderaan gemerkt Thomas en R. Marktredwitz 1953-1960.

    Service à poisson en porcelaine allemande décorée de différents poissons sur fond crème. Aile à motif aux écailles en relief. Douze assiettes, un plat oblong, une terrine et une saucière. Marque sous les bases: Thomas et R. Marktredwitz. 1953-1960.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #315

    Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).

    Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 1,40 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #255

    Vier verschillende horloges van roestvrij staal.

    Quatre montres diverses en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #842

    Een parapluvormig hallustertje van koper en glas in art decostijl.

    Lustre de vestibule de forme parapluie en cuivre et verre. Style art déco.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden trouwring.

    Alliance en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,20 g
    Estimate: € 80 / 130
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

    Montre de poche en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto : 25,67 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #56

    Een tête-à-tête van wit en verguld porselein, versierd met de keizerlijke adelaar en kevers. Theepot, suikerpot (dekselknop hersteld), melkpot, twee kopjes en schoteltjes en het dienblad. Onderaan gemerkt: Manufacture Impériale de Sèvres.

    Tête-à-tête en porcelaine bleue et dorée décoré d’aigles impériaux et d’insectes. Théière, sucrier (fretel recollé), pot à lait, deux tasses et soucoupes et présentoir. Marque sous la base: Manufacture Impériale de Sèvres.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.
    No longer available
    Dim. 21,70 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #115

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.

    Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.
    No longer available
    Dim. 14,13 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #622

    Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.

    Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #130
    D.R.G.M.

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.
    No longer available
    Dim. bruto: 24,34 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #10

    Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.

    Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 225 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #829

    Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.

    Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #145

    Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.

    Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.
    No longer available
    Dim. 19,70 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #835

    Negen identieke bolvormige koperen luchtertjes met drie lichtpunten met bollen glazen kapjes en centraal bekroond met een vlammetje.

    Suite de neuf lustres en cuivre, chaque fois à trois lumières aux abat-jour sphériques et surmontée d’une flamme.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 450
  • #416
    Meissen

    Een gedeelte servies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een vergulde bies op de rand. Bestaande uit vier ovale en twee ronde schotels en zeventien borden. Gemerkt met gekruiste zwaarden.

    Partie de service en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main et une bordure dorée sur l’aile. Comprenant quatre plats ovales et deux ronds et dix-sept assiettes. Marque avec épées croisées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #843

    Een Vlaamse kroon van gechromeerd metaal met negen lichtpunten.

    Lustre flamand en métal chromé à neuf bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #5

    Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.

    Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #426

    Een gedeelte servies van meerkleurig porselein met een turkooize vleugel, gouden biezen en een handgeschilderd bloemendecor op het plat. Bestaande uit 26 platte borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 5 ovale en 3 ronde schotels in diverse formaten, een coupe op hoge voet, een terrine en twee sauskommen.

    Partie de service en porcelaine polychrome. Ailes turquoises, bordures dorées et décor de fleurs peintes à la main sur le creux. Comprenant 26 assiettes plates, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 5 plats ovales et 3 ronds de différentes tailles, une coupe à piédouche, une terrine et deux saucières.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #70

    Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.

    Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #160

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.

    Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 1,40 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #125

    Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.

    Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. 17,95 g
    Estimate: € 250 / 300

Other lots in this auction

  • #739

    Een paar kandelaars van massief geel koper in barokke stijl. XIXe eeuw.

    Paire de bougeoirs en laiton massif de style baroque. Fût torsadé vers le haut, le bas aux balustres. Piétement tripode décoré en relief de têtes d’angelots ailées. Larges binets circulaires. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #386

    Een mahoniehouten secretaire in Engelse stijl met vier gedraaide poten met messingen schoeisel op wieltjes.

    Secrétaire en acajou de style anglais. Quatre pieds tournés aux roulettes en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 91 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #590
    Morabito pour homme

    Twee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.

    Deux vaporisateurs d’eau de voyage pour homme. 75 et 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #405
    Molinard Lauder pour homme

    Een vaporisator eau de toilette van 50 ml, een eau de Cologne en een eau de toilette spray van 100 en 75 ml.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml. Une eau de Cologne et une eau de toilette spray de 100 et de 75 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #529
    Gerard Cox
    Period: 1902-1982

    “Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Bruyère”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #654

    “Man met schriftrol”. Japanse ivoren netsuké.

    “Homme au rouleau”. Netsuké japonais en ivoire.
    No longer available
    Dim. H.5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #759
    Ch. Vermaillen (?)

    “Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Een paar vazen van wit porselein met vergulde bloemen-en strikmotieven. Oren in de vorm van zwanen. Tijdperk Empire.

    Paire de vases en porcelaine blanche aux motifs dorés de fleurs et de noeuds. Anses en forme de cygnes. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #768
    Nadal

    “Dame met hoed”. Beeldje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    “Femme au chapeau”. Statuette en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #541
    Simon & Halbig

    Pop. Gemerkt: Germany/Heinrich Handwerck/ Simon & Halbig. Hoofd van porselein, halfopen mond met vier tandjes, bruine slaapogen. Omstreeks 1900. Mooie jurk met borduur-en kantwerk. Op statief.

    Poupée. Marque: Germany/Heinrich Handwerck/Simon & Halbig. Tête en porcelaine, bouche mi-ouverte, yeux dormeurs bruns. Vers 1900. Jolie robe aux broderies et dentelles. Sur statif.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #620

    Lot van drie poppen. Hoofdjes van papier-maché. Eén werk van Muller & Staburger (Sonneberg), gemerkt MS, halfopen mondje met vier tandjes en bruine slaapogen, de twee andere werk van Schoenau & Hoffmeister, merk met vijfhoekige ster PB en SH/170-7, met halfopen mond met twee tandjes, de éne met bruine, de andere met blauwe slaapogen.

    Lot de trois poupées. Têtes en papier mâché. Une par Muller & Staburger (Sonneberg), avec marque MS, tête mi-ouverte et quatre dents, yeux dormeurs bruns, les deux autres par Schoenau & Hoffmeister, marque à l’étoile à cinq pointes, PB et SH/170-7, bouche mi-ouverte et deux dents, l’une avec yeux dormeurs bruns, l’autre bleus.
    No longer available
    Dim. H. 75 en 78 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #828

    Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Table ronde en bois de placage de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. Ø 102 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More