Other lots by Arnhemse Fayencefabriek
Other lots in this auction
-
#85
Een lot meerkleurig Hollands plateel, bestaande uit een schaal op messingen voet, twee dekselvazen, twee schenkkannen en twee lampenvoeten. Delft & Gouda.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#106Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit drie vazen, een siervaasje op voet, een sierkan en een kleine kandelaar. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 - 22 cm -
#100Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie verschillende vazen, drie schenkkannen en twee dekseldozen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6 - 34 cm -
#53Zenith, Gouda
Een lot van veertien stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, een kruikje, een asbak, een dekseldoosje, een klompje en negen verschillende schaaltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 4 - 23 cm; Ø: 15 - 30 cm -
#107Royal Zuid-Holland
Een eirond vaasje van Gouds aardewerk, versierd met een Hollands rivierlandschap in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm -
#61Royal Zuid-Holland
Twee verschillende cachepots van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 21 & 28 cm -
#38Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk met zes borreltjes en een rond schoteltje. Twee haakjes opnieuw te monteren. Gemerkt. Eén kopje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 28 cm -
#16Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een platte schenkkan en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 32 cm -
#109Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een bolle schenkkan, een schaaltje en twee verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 6 - 19 cm -
#32
Een lot meerkleurig Arnhems plateel, bestaande uit een vaas op voet, een balustervaas en een achthoekig potje. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#111Schoonhoven, Holland
Een lot aardewerk, bestaande uit een jardinière en een vaasje met meerkleurige decors en een bonbonnière met blauw op wit decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 7 - 15 cm -
#20Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot glansplateel met meerkleurig decor ‘Banda’, bestaande uit een bol vaasje, een bol oorvaasje, een vaas op voet, een tabakspot en twee schenkkannen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 13 - 22 cm