Other lots by Val Saint-Lambert
-
#139Val Saint-Lambert
Een soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Vase soliflore sur pied rond en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. H. 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#92Val Saint-Lambert
Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 38 cmEstimate: € 60/80 -
#88Val Saint-Lambert
Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 29 cmEstimate: € 50/70
Similar lots by type
-
#84Swarovski
Een bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.
Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 5 cmEstimate: € 25/35 -
#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#126Val Saint Lambert
Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#132Val Saint Lambert
Een art deco vaas van geslepen en deels paars gedubbeld kristal. Restant van label.
Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 70/100 -
#183
Een vaasje van geslepen en paars gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur pie douche (endommagement bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#147Val Saint Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 35/45 -
#3Val Saint Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 16 cmEstimate: € 10/15 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#182
Een langerekt fluitvaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#46Goebel Crystal collection
Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 15/25 -
#79
Zes diverse karaffen van kleurloos kristal en glas. Sommige geslepen en andere gegraveerd of egaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 80/100 -
#225
Een reeks van twaalf geslepen kleurloos kristallen schaaltjes/ onderzetters. Enkele met lichte randschade.
Un ensemble de douze plats/sous-verres en cristal incolore taillé. Certains avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#165
Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.
Un vase de cristal coloré. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 25/30 -
#47
Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.
Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 20/25 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#7
Een vaas op piedoche van geslepen kleurloos Boheems kristal. Schilfer aan de basis en voet gelijmd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 10/15 -
#53
Een glazen bierpul met verguld decor met wapenschild “Labore Nobilis” en vier kleine kristallen glaasjes met gekleurde kelkjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 25/35 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15 -
#76
Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#138Val Saint Lambert
Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
Un cendrier en cristal doublé vert clair. Marqué en bas. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#224
Een gedraaide houten sokkel.
Un socle en bois tourné.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 25/35 -
#104
Een vis van kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#103
Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20/25 -
#12
Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#184
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#8
Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van pioenen en vogels. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50 -
#101Hutschenreuter, Bavaria
Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#23
Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15/25 -
#86
Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.
Hippocampe en bois sculpté avec oeil en nacre.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 15/25 -
#151
Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.
Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 15/20 -
#73Royal Plazuid, Gouda
Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15/20 -
#230
Een paar geëmailleerde metalen dienbladen.
Une paire de plateaux en métal émaillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 40 x 60 & 41 x 70 cmEstimate: € 15/25