Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.
Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.
Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.

Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.

Deux vases différents en faïence de Gouda, l'un marqué par Plazuid et l'autre par Regina.
Online only
Dim. h: 20 & 28 cm
SKU: 2308210270.
Categories: Aardewerk, Online Only.
Auction day: 23 August 2021 22:00
Catalogue #270
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #224

    Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.

    Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #109

    Een dekselvaas van Beiers porselein van Johann Seltmann en een juwelendoosje van kobaltblauw en verguld Frans porselein.

    Un vase à couvercle en porcelaine bavaroise de Johann Seltmann et une boîte à bijoux en porcelaine française bleu cobalt et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #113

    “Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.

    Spotted puffer, Purple moon angel,...” Reproduction d’après Clare Sprawson.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #191

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #102

    Een groen glazen vaas. Spaans werk.

    Un vase en verre vert. Travail espagnol.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #141

    Een Afrikaans houten beeld.

    Une statue africaine en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #248

    “Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.

    Marine; Maison à pignon & Béguinage. Huile sur toile. Tous signées et les deux premières datées respectivement 1976 et 1977.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #237

    Twee stuks meerkleurig Bretoens aardewerk, bestaande uit een zout- en pepervat en een koetje met melkmeisje. Eén hoorntje bijgewerkt. XIXe eeuw.

    Deux pièces en faïence bretonne comprenant un salier-poivrier et une vache et laitière. Une corne réparée. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 & 15 , cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #147

    Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld reliëfdecor van personages.

    Un vase en poterie Satsuma avec un décor en relief multicolore et doré de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #121
    Royal Doulton, England

    Vier verschillende kleine ‘Character jugs’ van meerkleurig aardewerk. Allen gemerkt onderaan. Eén met randschilfer achteraan.

    Quatre différentes petites “Character Jugs” en faïence polychrome. Marque sous la base. Un éclat à l’arrière.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 & 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #107

    Een lot van vier verschillende vazen van Delfts aardewerk, waarvan drie dekselvazen. De laagste dekselvaas met beschadiging aan de rand.

    Un lot de quatre vases différents en faïence de Delft, dont trois vases à couvercle. Le vase à couvercle le plus bas avec des dommages sur le bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 - 48 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #103

    Een paar kleine gemberpotjes van Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #108

    Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, bestaande uit een kan, een klepkan, twee kleine vaasjes en een driehoekig eierschaaltje. Blauwe kan gerestaureerd.

    Lot de faïences XVIIIe et XIXe, composé d'une verseuse, d'une verseuse à couvercle, de deux petits vases et d'un coquetier triangulaire. Verseuse bleue restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #131

    Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.

    Une lampe de table remarquable avec des perles en plastique violet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #217

    Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.

    Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #179

    Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).

    Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #104

    Lot vazen.

    Lot de vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #134

    Een wit metalen lampenvoet.

    Un pied de lampe en métal blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #169

    Een paar dekselvazen van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine randschilfer aan de basis van de grootste.

    Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft à décor multicolore. Marqué en bas. Très petit éclat de bord à la base du plus grand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #267

    Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.

    Deux paysages, huile sur toile. Les deux signées. Une endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 57 x 64 & 47 x 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #256

    Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.

    Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #167
    Boch La Louvière

    Twee vazen en een kruik van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Deux vases et une cruche en faïence multicolore à décor floral. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 - 32 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #100

    Een messingen tafelklokje onder stolp.

    Une horloge de table en laiton sous une cloche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25

Other lots in this auction

  • #65

    “Vacances ‘62”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vacances '62. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een Biedermeier toiletspiegel met lijst van wortelnootfineer.

    Un miroir de toilette Biermeier avec encadrement en bois de placage de ronce.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #91
    R. Sperber

    “Hooiwagen aan de schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920(?). Kleine scheur links boven.

    “Chariot à foin devant la grange”. Huile su toile. Signée et datée 1920 (?). Petit dégât vers le haut à gauche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.

    Rumtopf en faïence brune. Barvaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #69
    Laga (?)

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paysage. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #212

    Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.

    Une balance en fonte jusqu'à 2 kg.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #95
    Kosta Boda

    Een paar miniatuur vaasjes van gekleurd glas. Gemerkt.

    Une paire de vases miniatures en verre coloré. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #288

    “Nieuwe Kerk, Delft, Westgevel”. Een zeefdruk achter glas (hoekje afgebroken).

    Nieuwe Kerk à Delft. Sérigraphie sous verre (un coin cassé).
    No longer available
    Online only
    Dim. 119 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #28

    Een dekselvaasje van Imariporselein met een tempelleeuw op het deksel. Beschadigd aan de rand. Omstreeks 1900.

    Vase à couvercle en porcelaine Imari avec un temple lion sur le couvercle. Bord endommagé. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #71
    E. Verlinden

    Een kleine collage, gesigneerd op de verso. Met opdracht.

    Un petit collage, signé au verso. Avec dédicace.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #22

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #295

    Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.

    Trois reproductions d’après Rembrandt, Baksteen et Cooper.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online Only Verkoop 23 Augustus 2021

Op Maandag 23 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday August 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 August 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More