Twee vershillende borstels van zilver. 800‰. Duitse keuren.

Twee verschillende borstels van zilver. 800‰. Duitse keuren.

Two different silver brushes. 800‰. German hallmarks.
Dim. L: 23,5 cm
SKU: 2708240025.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #25
Estimate: € 40 / 80

  • #505
    Sarouk

    Een handgeknoopt tapijt met overwegende rode en blauwe kleuren.

    A hand-knotted carpet.
    Dim. 236 x 242 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #625

    Dim. 98 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #419

    “Tsaar te paard”, een schilderij, olieverf op paneel, gemonogrameerd TM en gedateerd 11-42.

    "Tsar on Horseback", a painting, oil on panel, monogrammed TM and dated 11-42.
    Dim. 43 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #384

    Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.

    A lot of 2 vintage tin boxes, consisting of a coffee tin marked "Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers" and a box at the bottom marked "GBC°".
    Dim. 19 x Ø 16 & 17 x 30 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #570

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met gezamenlijk gewicht van 0,64 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a total weight of 0.64 ct.
    Dim. 2,89 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #266

    A solid oak sideboard with superstructure, mirrored door with central oval mirror and sculpted elements. Early 20th century.
    Dim. 250 x 126 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #152
    Roger Somville
    Period: 1923 - 2014

    “Ouvrier des Salines à Gruissan Charbonne”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Somville en gedateerd 1954.

    "Salines Worker in Gruissan Charbonne", a painting, oil on panel, signed by Somville and dated 1954.
    Dim. 61 x 41.5 cm
    Estimate: € 1400 / 1800
  • #553

    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #497

    Een Oosters theepotje met drakenmotief.

    An Eastern teapot with a dragon motif.
    Dim. H: 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #645

    Een oude laat 19e eeuwse bruin metalen koffer.

    An old late 19th century brown metal trunk.
    Dim. 50 x 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Een paar Chinees porseleinen ballustervazen, famille rose. Eén van de vazen heeft een restauratie aan de voet.

    A pair of Chinese porcelain baluster vases, famille rose. One of the vases has a restoration at the base.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #10

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een camee en vier fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold pendant set with a cameo and four fine pearls.
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00