Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verzilverd metalen sigarettendoosjes, waarbij één met afbeelding van Brabo en één met de kathedraal.

Twee verzilverd metalen sigarettendoosjes, waarbij één met afbeelding van Brabo en één met de kathedraal.

Deux étuis à cigarettes en métal argenté, l'un à l'effigie de Brabo et l'autre à la cathédrale.
Online only
SKU: 2908220027.
Category: Online Only.
Auction day: 29 August 2022 22:00
Catalogue #27
Estimate: € 10 / 15
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #70

    “Geisha’s”. Twee schilderijtjes op board.

    "Geishas". Deux tableaux sur carton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Een lot bestaande uit drie glazen Chinese snuff bottles met diverse decors en een kleine globe van plastiek met een pagode.

    Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 9 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #80
    Wiskemann, Bruxelles

    Een driedelig verzilverd metalen theestelletje. Gemerkt. We voegen er een warmhoudertje met theelichtje aan toe.

    Service à thé trois pièces en métal argenté. marqué. Nous ajoutons un support chaud avec une bougie chauffe-plat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #61

    Een Mascotte en een Boeing schaalmodel van air India.

    Une Mascotte et une maquette Boeing d'air India.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #40

    Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.

    Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #64

    Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.

    Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #71

    Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.

    Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.

    Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #65

    Een gepolychromeerde houten eend.

    Un canard en bois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #84
    Swarovski

    Een bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.

    Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #81

    Een beeldje van steen op een marmeren sokkel.

    Une statue en pierre sur un socle en marbre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #69

    Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.

    Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #98

    Een vaasje van cloisonné op geel koper.

    Un vase cloisonné sur laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #73

    Een vaasje van blauw en kleurloos glas.

    Un vase de verre bleu et incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #74

    Een vaas van kleurloos kristal met handgeschilderde vergulde motieven.

    Vase en cristal incolore avec motifs dorés peints à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #49

    Een houten lunchbox, versierd met ingelegd parelmoer decor van bloemen en vogels.

    Une boîte à lunch en bois, ornée d'un décor incrusté de nacre de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #135

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloeiende struiken, vogels en vlinders. Onderaan gemerkt.

    Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore d'arbustes fleuris, d'oiseaux et de papillons. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #48

    Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.

    Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #76

    Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.

    Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #174
    Louis de Poortere

    Een mechanisch geknoopt wollen karpetje.

    Un tapis en laine noué mécaniquement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 190 x 90 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #144

    Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #260

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.

    Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #72

    Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.

    Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #39

    “Personages”. Een paar geglazuurd aardewerken kunstwerkjes.

    "Personnages". Une paire d’oeuvres d'art en faïence vernissée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #286
    F. Van Elewijck

    “Hooischelven bij de rand van het dorp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    « Des meules de foin à la sortie du village ». Pastels sur papier. Signé et daté 1948.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165
    V & B

    Een pijpenhouder van blauw en wit porselein met een landhuis en engelen in het decor. Achteraan genummerd en gemerkt.

    Porte-pipe en porcelaine bleue et blanche avec une maison de campagne et des anges dans le décor. Numéroté et marqué au dos.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #241

    Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.

    Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #5

    Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.

    Deux vases différents en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #172

    Een lot messing, bestaande uit vier kandelaars, waarbij er twee en paar vormen, een grote blaker, een tafelveger met blik en een tafelbel met een romeinse krijger als handgreep. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Un lot en laiton, composé de quatre bougeoirs dont deux forment une paire, une grande applique, un ramasse-miettes et une cloche de table avec un guerrier romain comme poignée. XVIIIe et XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #276
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    Een lage verguld bronzen kandelaar.

    Bougeoir bas en bronze doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #214

    Een eikenhouten schouwspiegel.

    Un miroir de cheminée en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 146 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #258
    Hiroshige

    Drie Japanse houtsneden met landschappen.

    Trois gravures sur bois japonaises avec des paysages.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 25 cm, 24 x 33 cm & 22 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #103

    Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

    Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #15

    Een lotje jade, bestaande uit een kleine koro en drie eitjes. Allen op houten sokkeltjes. In etuis.

    Lot de jade, composé d'un petit koro et de trois oeufs. Le tout sur des socles en bois. Dans les étuis.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5,5 & 8 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #177

    Een zwartgelakt perenhouten kolompendule met bronsbeslag. Enige slijtage.

    Une pendule de cheminée à colonnes en poirier laqué noir avec garnitures en bronze. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online-Only 29 Augustus 2022

Op Maandag 29 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday August 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

29 August 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More