#144Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 9.5 cmEstimate: € 45/55 -
#224
#127Y. Hiero
“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#103
Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#253
Een set van 3 Japanse Imari vazen met kleine bakfoutjes en een haarlijnscheurtje in de bodem .
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#239
Een smeedijzeren staande lamp.
#216
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#241
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#12
Drie diverse vazen van Satsuma aardewerk.
#204
Een paar verguld gietijzeren haardornamenten met gesculpteerde dennenappels.
#58
Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
A Nanking vase depicting a peacock.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 26 cmEstimate: € 30/40