#179Een lot van 3 uit lavasteen gesculpteerde tuindecoratie Boeddha beeldjes.
#169Een porseleinen beeldje van een eend.
A porcelain figurine of a duck.No longer availableOnline onlyDim. 26 cmEstimate: € 10 / 20 -
#67“Jonge landbouwers”. Een faience beeld naar Royal Dux.
"Young farmers". A faience statue in the style of Royal Dux.No longer availableOnline onlyDim. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#145Een oud stolpje met een Vieux-Bruxelles beeldje van de heilige moeder met kind.
An old glass dome with a Vieux-Bruxelles figurine of the holy mother with child.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cm (stolp)Estimate: € 15 / 25 -
#208Een design houten vloerlamp in geometrisch design op metalen voet.
#131BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#269Een persglazen vaas.
#215Een set van twee porseleinen beelden in de stijl van Capodimonte, vrouw met maïs en rokende man met appelmand. Made in Japan.
A set of two porcelain figures in the style of Capodimonte, woman with corn and smoking man with apple basket. Made in Japan.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 80 -
#286Een lot van 2 brons gesculpteerde beeldjes met vergulde details van Thaise percussionisten.
#73SatsumaEen Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
#138Een onderlegger houder met lederen bekleding en 10 onderleggers.
#47Zes kleine schelpvormige schaaltjes van Belgisch aardewerk.
Six small shell-shaped bowls made of Belgian pottery.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 x 11 cmEstimate: € 15 / 25