#172Een kunststoffen beeldje van een elfachtig wezen in floraal decor.
#266Een paar vaasjes in cloisonné, Chinees werk. Blauw met een decor van bloemen. Eén van de vaasjes heeft een deukje/schade achteraan.
A set of two cloisonné vases, Chinese work. Blue with a floral decoration. One of the vases has a dent/damage at the back.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#104Een lot van drie karaffen waarvan één gemerkt Villeroy & Boch.
A lot of three decanters, one of which is marked Villeroy & Boch.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#217Een Aziatisch gesculpteerd houten masker.
#94Een ‘flipperkastje’ uit hout. In werkende staat. Met decor van een circus.
A wooden pinball machine. In working condition. Decorated with a circus theme.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#249sportjohanEen vintage lederen krachtbal. Gemerkt “sportjohan”, Zweeds.
A vintage leather handball. Marked "sportjohan", Swedish.No longer availableOnline onlyDim. 4kg Ø 29 cmEstimate: € 20 / 40 -
#51Een set van twee verchroomde kandelaars voor vijf kaarsen elk.
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#11Drie porseleinen beeldjes met vaasjes/vide-poches. Een jongen in een roeiboot (H. 17 cm), een meisje met een vogel (H.11 cm) en kinderen in een rondedans (H. 15 cm). Eerste helft XXste eeuw.
Three porcelain figurines with vases/vide-poches. A boy in a rowboat (H. 17 cm), a girl with a bird (H. 11 cm), and children in a round dance (H. 15 cm). First half of the 20th century.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50