#37Een paar menorah’s van gegoten messing.
A pair of cast brass menorahs.No longer availableOnline onlyDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
A cut crystal vase, green in color.No longer availableOnline only -
#255Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
#95Een lot van twee aardewerken kruiken, de ene gemerkt ‘de olde’, de andere onleesbaar.
A lot of two earthenware jugs, one marked 'de olde', the other unreadable.No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Een paar meerkleurig biscuit beeldjes van een heer en een dame. Meerdere schilfertjes aanwezig.
A pair of multicolored biscuit figurines of a gentleman and a lady. Multiple flakes present.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 20 / 40 -
#263Een polychroom dekselvaasje gemerkt ‘De Porceleyne Fles’.
A polychrome covered vase marked 'De Porceleyne Fles'.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#29Een Italiaans porseleinen juwelenkistje in Capodimonte-stijl.
An Italian porcelain jewelry casket in Capodimonte style.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#207Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#63series by DanDee The Collectors ChoiceEen vintage porseleinen pop op metalen staander, stukje wijsvinger linkerhand manco. Gemerkt.
A vintage porcelain doll on metal stand, small chip on index finger of left hand. Marked.No longer availableOnline onlyDim. 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een metalen struisvogeleihouder, in de vorm van een struisvogel.
A metal ostrich egg holder, in the shape of an ostrich.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm -
#272Een beeldje in biscuit van een slapende dame met kind, onderaan gemerkt, 2 vingers gerestaureerd.
A biscuit figurine of a sleeping lady with a child, marked at the bottom, 2 fingers restored.No longer availableOnline onlyDim. 8 x20.5 x 9 cmEstimate: € 5 / 10