Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.

Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.

Deux poissons en verre de Murano gris-vert.
108
h: 14,5 & 15,5 cm
Estimate: 5060
Catalogue #108
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #5

    Een kleurloos glazen drageoir.

    Un drageoir en verre incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #127

    Schaaltje Boheems, glas en blauw.

    Bol Bohème, verre et bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h11cm x b23cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #99

    “Heilige Familie”, biscuit onder stolp.

    « Sainte Famille », biscuit sous coupole.
    No longer available
    Online only
    Dim. h27cm x 22cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #53

    lot mixed glaswerk bestaande uit 4 stuks groen vaasje h15cm groen vaasje h11cm, schilfer schade onderaan vaasje blauwe rand, h14cm kannetje blauw, h9cm, schilfer schade onderaan

    lot de verrerie mixte composé de 4 pièces vase vert h15cm vase vert h11cm, écailles abîmées au fond vase bord bleu, h14cm cruche bleue, h9cm, écailles abîmées au fond
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #38

    Een lot van twee glazen karaffen. De grotere met een randschilfer op de nek en stop.

    Lot de deux carafes en verre. Le plus grand avec un éclat sur le col et le bouchon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 & 23,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #50

    3 doosjes met 6 messenleggers, kunststof ingelegd met bloemen. En 2 doosjes met 6 messenleggers, glas en metaal.

    3 boîtes avec 6 porte-couteaux, plastique incrusté de fleurs. Et 2 boîtes avec 6 porte-couteaux, verre et métal.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #126

    Lot van schaaltje en fles, VSL-look.

    Lot de plat et bouteille, look VSL.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #72

    Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.

    Vase en verre incolore à bord doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #114

    lot 2 vazen blauw en blauw-groen glas, ‘70s.

    lot 2 vases verre bleu et bleu-vert, années 70.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 17 & 13 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #158

    Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.

    Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #218

    Kleine metalen bowl met gegraveerd decor. Grensgebied Afghanistan/Tadzjikistan. Onderaan gemerkt. Kleine barst.

    Petit bol en métal à décor gravé. Bordure Afghanistan/Tadjikistan. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #43

    Een lot diverse oude pijpen.

    Lot de pipes anciens divers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Een groot tafelstuk met convexe, opengewerkte randen, overvloedig veelkleurig bloemendecor. Herstelde beschadigingen. Onderaan gemerkt. Italiaans werk, einde XIXde eeuw.

    Un grand milieu de table aux bords bombés et ajourés, abondant décor floral multicolore. Dégâts réparés. Marqué en bas. Travail italien, fin XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #124

    Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.

    Objet en stéatite à décor de paysage sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 x 12 x 4 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251
    Robin Koni

    “Unicorn Princess” 1988 vintage zeldzame poster.

    "Unicorn Princess", affiche rare vintage 1988.
    No longer available
    Online only
    Dim. h59cm x b89cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #92

    “Magnatron MT2” Plastic robot “New Bright”. Rechterhand beschadigd.

    « Magnatron MT2 » Robot en plastique « New Bright ».
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 36 x 20 x 12 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #28

    Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.

    Deux tasses à thé en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 11,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #116
    Capodimonte

    Lot “Capodimonte”, porseleinen mandje en schaaltje, gemarkeerd onderaan.

    Lot "Capodimonte", corbeille et plat en porcelaine, marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h19cm x 12cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #244
    Carl Scheidig

    “Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.

    "La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #95

    Een decoratief spiegeltje, versierd met steentjes, glas en een vis. Gesigneerd ‘Larouse’.

    Un miroir décoratif, décoré de pierres, de verre et d'un poisson. Signé 'Larouse'.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More