#60Een houten wandvitrine voor zakhorloges.
#190“De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.
#169Een klepkan en een karaf van bruingeglazuurd steengoed met tinnen monturen.
#31Een witmetalen hoorn op staander.
#209Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#6Een non met wassen gezicht en handjes. Onder stolp. XIXe eeuw.
#71Meszaros”“Vlaams stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville flamande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
#48Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Sint Nicolaasplaats te Antwerpen”. Een kleurenets.
#2Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
#25Sun TopEen verrekijker in etui.
#95Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50