Similar lots by type
-
#608“De jonge jager”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Le jeune chasseur”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200 / 220 -
#628“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#590Morabito pour hommeTwee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de voyage pour homme. 75 et 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#678Suzanne Bizard“Kind met twee manden”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Enfant et deux corbeilles”. Statuette en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#627“Water voor een reiziger”. Een groep van bruingepatineerd brons op een sokkel van marmer en arduin. Naar een werk van Rancoulet.
“De l’eau pour un voyageur”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre et pierre de taille. D’après un modèle de Rancoulet.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#438Een lampenvoet van verguld brons en koper in Empirestijl op een marmeren voetstuk.
Pied de lampe en bronze et en cuivre de style Empire sur base en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#800GuerlainTwee deodorants van 100 ml en twee gel mousses van 150 ml en één lotion van 75 ml. We voegen er een facsimile bij van 1998.
Deux déodorants de 100 ml et deux gels mousses de 150 ml et un lotion de 75 ml. Nous ajoutons un fac-similé de 1998.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#601Jules Moigniez“De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400 / 500 -
#425Azzaro en Verdi pour hommeTwee eau de parfums van 120 ml en 50 ml. We voegen er een aftershave lotion aan toe.
Deux eaux de parfum de 120 et de 50 ml. Nous ajoutons un lotion après-rasage.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#204“Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.
“Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#435Guerlain“Jardins de bagatelle”. Een eau de parfum van 15 ml en van 75 ml in cadeauverpakking. Twee vaporisators.
“Jardins de bagatelle”. Une eau de parfum de 15 ml et de 75 ml dans son emballage cadeau. Deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#540MolinardEen vaporisator eau de toilette 30 ml en een bad en douche gel van 200 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 30 ml et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#613“Jongen en meisje met vogeltjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar werken van Aug. Moreau.
“Garçon et fille aux oiseaux”. Deux sculptures en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#146“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200 / 1800 -
#211Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Man met paardenslee”. Een groep van bruingepatineerd brons. Zweepje manco. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Homme et son traîneau tiré par un cheval. Groupe en bronze à patine brune. Le petit fouet manque. Signé et avec marque de la fonderie Woerffel, Saint-Petersbourg.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#520Christian Dior PoisonTwee vaporisators: een esprit de parfum van 10 ml en een eau de Cologne van 100 ml.
Deux vaporisateurs: un esprit de parfum de 10 ml et une eau de Cologne de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#585KenzokiDrie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.
Trois vaporisateurs divers d’eau de parfum de 10 ml et un de 90 ml avec CD et livret dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#203Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Vrouwelijke ruiter”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijmerk van Woerffel, St. Petersburg.
“femme à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec marque de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#673“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#670“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#510Christian DiorTwee flesjes Amphore de parfum 7,5 ml en Diorissimo 7,5 ml. Eén in gesloten verpakking.
Deux flacons: Amphore de parfum 7,5 ml et Diorissimo 7,5 ml. Un dans l’emballage fermée.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#605UngaroEen eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.
Eau de toilette de 75 ml et une eau de toilette Diva de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#610Guy Laroche“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Un vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#748Twee kerkkandelaars van verguld brons in barokke stijl. Met lichtjes afwijkende versiering.
Deux candélabres d’église en bronze doré de style baroque. Les décorations diffèrent légèrement.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#307Een paar dekselpotten van brons en glas met een ruitenmotief.
Paire de pots couverts en bronze et verre à motif de losanges.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Een metalen reclamepaneel “Marly”.
“Marly”. Panneau de publicité en métal.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#466TaspinarEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 160 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Adrien-Joseph HeymansPeriod: 1839-1921“Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#16Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit mandjes, olie- en azijnstelletjes, e.a.
Lot varié de métal argenté comprenant des corbeilles, des huilier-vinaigrier etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#591Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een handgeschilderd prunusdecor. Jaren 20.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de prunus peint à la main. Années 20.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 260 -
#144Van der Straeten“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#816Lot speelgoed van hout: kinder-en poppenstoeltjes, een poppenwagen, schoolbankjes enz. Evenals een metalen kinderbedje en een rieten wieg op een metalen onderstel.
Lot de jouets en bois: des chaises d’enfant et de poupée, une charrette à poupées, des bancs d’école etc. Ainsi qu’un lit d’enfant en métal et un berceau en osier avec piétement en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#623Een kalebasvaasje van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Italiaans werk. Onderaan gesigneerd.
Gourde en faïence polychrome à décor de fleurs. Travail italien, signature sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Jeune élégante”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 46 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#839Een dubbelzijdig bureau van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneleerde poten en een oranje vachettelederen blad.
Bureau double face en bois de placage de style Louis XVI. Pieds cannelés et tablette en vachette orange.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#207Een zilveren korf met gedreven floraal decor. Keuren van Sheffield, datumletter I voor 1818 (?), dutymark George IV, makersmerk IK-IW & Co (?).
Panier en argent à décor de fleurs repoussées. Poinçons de Sheffield, lettre date I pour 1818 (?), poinçon d’accise George IV, poinçon d’orfèvre IK-IW & Co (?).No longer availableDim. 1375,40 g L. 35 cmEstimate: € 750 / 850

