Other lots by Fontein
-
#120Jurjen FonteinPeriod: °1949“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#119Jurjen FonteinPeriod: °1949“Zittende vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Femme assise. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 97 cmEstimate: € 150 / 200 -
#113Jurjen FonteinPeriod: °1949“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#47Mathias CoxPeriod: 1885-1945“De oude wilg”. Een ets. Gesigneerd, “Abdij Westmalle” en genummerd 28/100 buiten de plaat.
"Le vieux saule". Une gravure. Signée et numérotée 28/100 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#159R. Delbeke“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#297Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#31“Lucas 14:33”. Een reproductie.
« Luc 14:33 ». Une reproduction.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#10Een paar borden van Chinees porselein met een decor van pauwen en bloemen. XIXe eeuw. Beide gerestaureerd.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor de paons et de fleurs. XIXème siècle. Les deux restaurés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277Een groot en gevarieerd lot verzilverd en wit metaal met o.a. bestekken, schaaltjes, een ijsemmer, enz.
Un lot important et varié de métal argenté et blanc avec des couverts, de la vaisselle, un seau à glace, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#137Een messingen wandklokje achter bol glas en met koord.
Une horloge murale en laiton derrière un verre bombé et avec cordon.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#88Drie groenteschalen en een sauskom van wit metaal. De sauskom gemerkt van Bohrmann, Frankfurt.
Trois légumiers et une saucière en métal blanc. Le bol à sauce marqué par Bohrmann, Francfort.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#244“De aarde en haar volken”. Vier uitgaven Uitg. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.
La terre et ses peuples. Quatre éditions Ed. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#255Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#168Een groen glazen karaf met vier bijpassende glazen, allen met tinnen monturen.
Une carafe en verre vert avec quatre verres assortis, tous avec des montures en étain.No longer availableOnline onlyDim. h: 11,5 & 26 cmEstimate: € 25 / 40 -
#259Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.
Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

