Other lots by Halsberghe
#147Baken
#8
Kandjar. Een Perzische dolk met gegraveerde messingen schede en heft, beschadigd aan het heft. XIXde eeuw.
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#172Star Cristal
Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#158
#15
Een balustervormige porseleinen lampvoet met Imaridecor op houten voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228
Een houten kistje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 13 x 15 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
Drie verschillende hoge vazen van kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 45 - 70 cm -
#269Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 165.00 €Dim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#89Verbraeken
“Contour van een leeuwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Contour d'une lionne". Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyDim. 27 cm x 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#210
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 18 x 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105
“Romain Malfliet, het land van Waas”. Willem Persoon. Ed. Danthe. Sint Niklaas, 1979. Gesigneerd door de kunstenaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15 / 20