Other lots in this auction
-
#62LladroEen geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.
No longer availableOnline onlyDim. H. 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#255I. Renier“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 10 / 15 -
#309Josée Simon“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#142Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
Trois peluches anciennes: un lapin, un singe et un chien.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#211Duclos & Wicar“Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.
“Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32 cmEstimate: € 50 / 100 -
#13Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#270Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#264ImhofEen messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#313Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#22Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30 / 35 -
#290Een kleurloos kristallen lampenvoet.
No longer availableOnline onlyDim. h:37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Lot boeken bestaande uit:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Lederen rug. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Goede staat, hier en daar vochtletsels.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gr(..)
Lot de livres comprenant:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Dos cuir. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Bon état, quelques taches d’humidité.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gravure(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 150 / 200

