#34Een vaas van Imariporselein.
#216“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Jespers.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Porte une signature: Jespers.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 39 cmEstimate: € 300 / 340 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#35Yashika T3Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#33Een lot van 14 diverse aardewerken borden.
#240Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 82 x 102 cmEstimate: € 150 / 250 -
#285Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.
No longer availableOnline onlyDim. 104 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#268Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#2Een lot van zes wollen tapijtjes.
Un lot comprenant six petits tapis en laine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#300Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60