Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.

Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.

Online only
Dim. h: 22 & 25 cm
SKU: 0104190078.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #78
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #297

    “Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #132

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit kommen, schalen en schotels, een theepot, bestekken, enz. Verschillende merken.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #96

    Een paar verzilverd koperen kandelaars met een gedreven bloemendecor. We voegen er negen geslepen glazen onderzettertjes in etui aan toe.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm & Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #173
    Marcel Stobbaerts
    Period: 1899-1979

    “Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.

    “Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #115

    “Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #197

    Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.

    Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #296
    L. Baguet

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #39

    Twee porseleinen sakeflesjes met vijf kommetjes, versierd met bloemendecors en vergulde randen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224
    Laurent Moonens

    “Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #62
    Lladro

    Een geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.

    No longer available
    Online only
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #101

    Een reeks boeken over de Verenigde Staten in zes delen: Zuidelijke staten, Alaska & Hawaii, New York, de oostkust, het noorden & de westelijke staten. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #105

    Twaalf boeken uit de reeks “Steden van België”: Leuven, Luik, Hasselt, Kortrijk, Brugge, Namen, Antwerpen, Bergen, Brussel, Doornik, Gent & Mechelen. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘80.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More