#297“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm & Ø: 7,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#173Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979“Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#197Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.
Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#296L. Baguet“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39Twee porseleinen sakeflesjes met vijf kommetjes, versierd met bloemendecors en vergulde randen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#224Laurent Moonens“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#62LladroEen geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.
No longer availableOnline onlyDim. H. 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60