Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.

Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.

Online only
Dim. h: 22 & 25 cm
SKU: 0104190078.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #78
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #288

    Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #138

    Drie oude tennisrackets. Slijtage.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #261

    “Het laatste avondmaal”. Een groep van verzilverd metaal naar de schildering ven Da Vinci. Italiaans werk.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #145

    Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #32
    Boch La Louvière

    Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.

    Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.17,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #211
    Duclos & Wicar

    “Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.

    “Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #96

    Een paar verzilverd koperen kandelaars met een gedreven bloemendecor. We voegen er negen geslepen glazen onderzettertjes in etui aan toe.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm & Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #285

    Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.

    No longer available
    Online only
    Dim. 104 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #301

    “Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.

    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 56 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #142

    Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.

    Trois peluches anciennes: un lapin, un singe et un chien.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #166
    L. De Blaere

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. En “Bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Beiden gesigneerd.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Et “Verger en fleurs”. Huile sur toile. Les deux signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #85

    Een paar reproducties van Griekse iconen.

    Paire de reproductions d’icônes grecques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 31 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More