Similar lots by type
-
#117Een verzilverde set van theepot met bijhorende suikerpot en melkkannetje.
A silver-plated set of teapot with accompanying sugar bowl and milk jug.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#250Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#175Een vintage verzilverde warmhoudschaal in 3 vakken verdeeld. Onderaan gemerkt Cornet 48.
A vintage silver-plated warming dish divided into 3 compartments. Marked "Cornet 48" on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 11 x Ø 22 cmEstimate: € 10 / 20 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#171Een zwaar verzilverde dubbele schaal voor bonbons met 2 glazen schaaltjes. onderaan gemerkt ‘Paris’ en een Minerva-hoofdje met daarboven de naam ‘Minerva’.
A heavily silver-plated double tray for bonbons with 2 glass bowls. Marked 'Paris' at the bottom and a Minerva head with the name 'Minerva' above it.No longer availableOnline onlyDim. l 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roos metalen mand.
A black earthenware oil lamp and a rose metal basket.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#111VincoEen lot van verzilverd metaal bestaande uit een dienblad met bijhorende theepot, suikerpot en melkkannetje gemerkt Vinco. Hierbij toegevoegd 2 schaaltjes, een suikerpot met suikertang en een wijnfleshouder.
A lot of silver-plated metal consisting of a tray with accompanying teapot, sugar bowl, and milk jug marked Vinco. Also included are 2 bowls, a sugar bowl with sugar tongs, and a wine bottle holder.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#155Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#116Een glazen ovenschaal in verzilverde houder en deksel.
A glass baking dish in silver-plated holder and lid.No longer availableOnline onlyDim. h 16 x Ø 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#195Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#185Een decoratief schaaltje uit schelp met kleinere schelp binnenin en verzilverde rand.
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.
No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#249Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#162Een oude serveerset voor taart vervaardigd uit ivorine handvatten en verzilverde delen. In originele etui.
An old cake serving set made with ivorine handles and silver-plated parts. In original case.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 11 cmEstimate: € 10 / 20 -
#58“Weightlifter”. Een vintage kunstbronzen beeldje van een gewichtheffer in positie. Op marmeren voet.
"Weightlifter". A vintage art bronze sculpture of a weightlifter in position. On a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#232Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20 / 40 -
#98Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#145Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 53 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#76Een lot Art Deco varia, bestaande uit een koperen dekselpotje, twee foto kadertjes en een glazen karaf.
A lot of Art Deco miscellaneous items, consisting of a copper lid jar, two photo frames, and a glass decanter.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#71Rozé SantonEen lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé
A set of 4 handcrafted pottery Santon figurines. Marked Rozé.No longer availableOnline onlyDim. 30cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Jan De BouvrieEen dubbele tafel/bureaulamp model Boxford en ontworpen door Jan De Bouvrie, gesigneerd op de voet. Een van de lampen is gelijmd bovenop de voet, lijmresten overtollig aanwezig.
A double table/desk lamp model Boxford designed by Jan De Bouvrie, signed on the base. One of the lamps is glued on top of the base, with excess glue residue present.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 10 / 20 -
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
A Jacob-style pipe bowl of glazed pottery (hair crack) and a similar one of pipe clay, marked Jacob and also with a hairline towards the top.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
A lot of 2 books with aviation theme.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#17Een handbeschilderd opaline vaas met floraal decor. En een opaline olielamp met floraal decor.
A hand-painted opaline vase with floral decoration. And an opaline oil lamp with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. 27 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een oude snoep/apothekersbokaal in glas.
An old candy/pharmacist jar made of glass.No longer availableOnline onlyDim. h 27 cmEstimate: € 5 / 10 -
#159Een koperen aansteker, aandenken aan ‘den groten oorlog’ 14-18.
A copper lighter, a memento of 'the Great War' 14-18.No longer availableOnline onlyDim. 8.3 x 7.7 cmEstimate: € 20 / 30 -
#39Een lot van tien pijpaarden pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.
Lot de dix pipes en terre de pipe en forme de têtes de personnages célèbres.No longer availableOnline onlyDim. H: 4-6cmEstimate: € 40 / 50

