Similar lots by type
-
#369Felicien Rops
“Derrière le Rideau” Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat. Met begeleidend boek.
“Derrière le Rideau”. Une eau-forte. Monogrammée dans la planche. Avec livre d'accompagnement.No longer availableDim. 6,5 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#489
Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring.
Une sérigraphie d'après une oeuvre de Keith Haring.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 220/260 -
#379
“Liège”. Een ingekaderde kaart.
Liège. Une carte encadrée.No longer availableDim. 14,5 x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#642
“Abtracte vlakkencompositie”. Een lithografie. Gesigneerd.
Composition de surface abstraite. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 90/120 -
#259
“Het interdict’. Een pentekening op papier”. Toegeschreven aan Alfred Ost, maar zonder zichtbaar monogram.
L'Interdit. Un dessin à la plume sur papier. Attribué à Alfred Ost. Sans monogramme.No longer availableDim. 36,5 x 28,5 cmEstimate: € 60/100 -
#149Willem Van Aerden
“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Mère et enfant. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 109 x 62 cmEstimate: € 90/110 -
#304Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Polderlandschap”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
Paysage des polders. Un dessin à la sanguine. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 35,5 cmEstimate: € 60/80 -
#472
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Vue de la ville. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 180/240 -
#609Charles DelportePeriod: 1928- 2012
“Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 117/145 buiten de plaat.
Mère et enfant. Une lithographie. Signée et numérotée 117/145 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#469
“Bloesems”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Meinert Volkers’ (1927 - 2000)
Vase fleuri. Aquarelle sur papier. Signé 'Meinert Volkers' (1927 - 2000)No longer availableDim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80/120 -
#314Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
Intérieur. Une eau-forte en couleurs. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#479Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006
“Dame met bloemenhoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Dame au chapeau de fleurs. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 140/180 -
#644Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Gipsy Gospel 1976”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Gypsy Gospel 1976”. Lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 29,5 x 44 cmEstimate: € 120/200 -
#692Roger Van AkelyenPeriod: °1948
“Nieuwe vruchten in een oude stronk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XVII/XX buiten de plaat.
Fruits neufs dans une vieille souche. Une eau-forte. Signée et numérotée XVII/XX à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 7,3 x 6,8 cmEstimate: € 40/60 -
#654Raphaël DuboisPeriod: 1888 - 1960
“Le Meyboom 1945”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 7/12 buiten de plaat.
Le Meyboom 1945. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/12 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 25 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#374Jaak GorusPeriod: 1901-1981
Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 40/50 -
#652René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Aan de geitenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Devant la chèvrerie. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/250 -
#109Victor DolphynPeriod: 1909 - 1993
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1951.
Nu feminin. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1951.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#584Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Bali. Une gravure sur bois. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 50/80 -
#699Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40/50 -
#234Armand ApolPeriod: 1879 - 1950
“Verger sous la neige”. Een kleurengravure naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd buiten de plaat.
Verger sous la neige. Une gravure en couleurs d'après une œuvre de Valerius de Saedeleer. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51,5 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#262Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960
“Scheldepromenade aan het Steenplein te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Promenade de l'Escaut à la Steenplein à Anvers. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#299
Een reeks van vier spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
Une série de quatre proverbes avec des illustrations de Frans Van Immerseel. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#474
“Ave Maria”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘A. Servaes’.
“Ave Maria”. Technique mixte sur papier. Signé 'A. Servaes'.No longer availableDim. 53 x 29 cmEstimate: € 150/250
Other lots in this auction
-
#69
“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘C. Rol’.
Pierrot et ballerine. Huile sur toile. Signeé 'C. Rol'.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#380
Drie stuks gekleurd glaswerk, bestaande uit een schenkkan, een bonbonschaaltje op voet en een blauwe coupe op voet met verguld decor.
Trois pièces de verrerie colorée, composées d'une cruche, d'un plat à bonbon sur pied et d'une coupe bleue sur pied à décor doré.No longer availableDim. h: 22 - 36 cmEstimate: € 40/50 -
#393
Een paar wijzen van gesculpteerd speksteen.
Une paire de sages en stéatite sculptée.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 100/150 -
#579
Een kleine butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un petit miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 70/90 -
#217
Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, waarbij één van zamak, één van tin, één van gepolychromeerd metaal/ kunststof, één smeedijzeren en één gebeeldhouwd houten.
Un lot de cinq crucifix différents, un en alliage de zinc, un en étain, un en métal polychrome/plastique, un en fer forgé et un en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#277
Een schenkkan van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor. Tinnen deksel manco. XVIIIe eeuw.
Un pichet en faïence de Bruxelles à décor multicolore. Couvercle en étain manquant. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 2è,5 cmEstimate: € 80/120 -
#412Victor VasarelyPeriod: 1906 -1997
“Gyemant”. Een zeefdruk. Edition du Griffon. Neuchatel, Suisse, 1974.
“Gyemant”. Une sérigraphie. Edition du Griffon. Neuchâtel, Suisse, 1974.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#401
Een reeks van zes antieke borden van Chinees porselein met handgeschilderde meerkleurige bloemendecors. Enkele randschilfers. Begin XIXe eeuw.
Un ensemble de six assiettes anciennes en porcelaine de Chine avec des motifs floraux multicolores peints de couleurs vives. Quelques éclats de bord. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 280 x 180 cmEstimate: € 60/80 -
#167
Een breed palissanderhouten buffet met zes deuren en centraal vijf laden. Periode art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Un large buffet en palissandre à six portes et cinq tiroirs centraux. Epoque Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableDim. 91 x 350 x 60 cmEstimate: € 300/500 -
#433
“Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeld.
Guerrier à cheval. Une statue en bronze d'Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. h: 52,5 cmEstimate: € 60/80 -
#142
“Boerenkar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Charrette de ferme dans un paysage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/80