#67GucciEen zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.
#684Een paar antieke vergulde stoeltjes, zit en rug met rietwerk.
#117Moser“Giant Snifters”, een lot van 6 kristallen degustatieglazen ontworpen door Frantisek Chocholaty in 1957 voor de 100ste verjaardag van Moser. Model MEDIUM.
"Giant Snifters", a lot of 6 crystal tasting glasses designed by Frantisek Chocholaty in 1957 for Moser's 100th anniversary. Model MEDIUM.No longer availableDim. h 27.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#485Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl made of Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. Ø39 cm, H. 17 cmEstimate: € 130 / 150 -
#231‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.
#21Steiff“Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.
“Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#672Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.
#386Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#63Een groot lot papieren betaalbiljetten.
A large lot of paper payment notes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
A solid wood sculpted pied de stal in the Chinese style with a hexagonal marble top.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 40 / 60