• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Twee zilveren kommetjes, gemerkt H&Cie. Met een gezamelijk brutogewicht van 315 gram.

Twee zilveren kommetjes, gemerkt H&Cie. Met een gezamenlijk brutogewicht van 315 gram.

Two silver bowls, marked H&Cie. With a total gross weight of 315 grams.
Dim. 315 gram
SKU: 2511250118.
Categories: varia, Zilver.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 150 / 200

  • #57

    ‘Ikaro’, een draagbaar vintage televisietoestel door Minerva. Kabel is manco.

    'Ikaro', a portable vintage television set by Minerva. Cable is missing.
    Dim. H 27, B 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255

    Een lot van 3 zilveren boompjes, gemerkt 800, gecombineerd met mineralen.

    A lot of 3 silver trees, marked 800, combined with minerals.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #135

    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #148
    Harrison Fisher & Co.

    Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.

    A solid silver inkstand with jars of cut crystal. Marked H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. The base has a total weight of 665 grams.
    Dim. B 23, D 16, H 7 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #201

    Twaalf zilveren lepeltjes in etui, gemerkt 800. Met een gezamenlijk brutogewicht van 150 gram.

    Twelve silver spoons in case, hallmarked 800. With a total gross weight of 150 grams.
    Dim. 150 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #188

    Zeven zilveren servetringen, waarvan 5 gemerkt 800, 1 gemerkt 925 en 1 niet gemerkt. Met een gezamenlijk brutogewicht van 195 gram.

    Seven silver napkin rings, 5 marked 800, 1 marked 925, and 1 unmarked. With a total gross weight of 195 grams.
    Dim. 195 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #478
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een antieke wortelhouten wandelstok met een naamplaatje op naam van H. Minne, Quellinstraat, Antwerpen.

    An antique root wood walking stick with a nameplate stating H. Minne, Quellinstraat, Antwerp.
    Dim. Lengte 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117

    Eel gevarieerd lot van 3 zilveren items bestaande uit: een sauskommetje, Engelse keuren, Birmingham 1915, een ananas gemerkt 800 fb en een dop van een strooier met Minerva keurmerk. 235 gram

    A varied lot of 3 silver items consisting of: a sauce boat, English hallmarks, Birmingham 1915, a pineapple marked 800 fb, and a shaker lid with Minerva hallmark. 235 grams.
    Dim. h 9 cm (ananas)
    Estimate: € 160 / 220
  • #497

    Een kaststel bestaande uit een een coupe en twee cassolettes van kobaltkleurig porselein. Toegevoegd twee sierborden gemerkt DM, Limoges.

    A cabinet set consisting of a bowl and two cassolettes made of cobalt blue porcelain. Included are two decorative plates marked DM, Limoges.
    Dim. Hoogte 22 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een Lloyd Loom stoel met datering: Mar. 37.

    A Lloyd Loom chair dated: Mar. 37.
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een set van 12 zilveren shotglaasjes, Frans gekeurd: Minerva en hoofdletters LN met een boompje tussen de letters. 85 gram. Gedeukt.

    A set of 12 silver shot glasses, French hallmarked: Minerva and uppercase letters LN with a small tree between the letters. 85 grams. Dented.
    Dim. h 4 x Ø 3.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Zeventien zilveren objecten waaronder verschillende lepels, vier suikertangen, een menukaarthouder en het handvat van een kinderwandelstok. Met een gezamelijk brutogewicht van 540 gram. Toegevoegd een lot verzilverd.

    Seventeen silver objects including various spoons, four sugar tongs, a menu card holder, and the handle of a child's walking stick. With a total gross weight of 540 grams. Also included is a lot of silver-plated items.
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 200 / 300
  • #198

    Zeven zilveren theezeefjes. Vier gemerkt 800 en drie met Minervahoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 240 gram.

    Seven silver tea strainers. Four marked 800 and three with Minerva head. With a total gross weight of 240 grams.
    Dim. 240 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #285

    Drie messingen kerkkandelaars.

    Three brass church candlesticks.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203

    Zes zilveren borrelglaasjes, gemerkt met een Minerva hoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 125 gram.

    Six silver shot glasses, marked with a Minerva head. With a total gross weight of 125 grams.
    Dim. 125 gram
    Estimate: € 70 / 100
  • #491

    Een Chinese vogelkooi van bamboe en messing. Met porseleinen voeder en drinkbakjes.

    A Chinese birdcage of bamboo and brass. With porcelain food and water bowls.
    Dim. Hoogte 59, Ø 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #591

    Een urnevormige vaas van Booms glas met een decor van antilopen.

    An urn-shaped vase of Booms glass with a decor of antelopes.
    Dim. Hoogte 30, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een antieke wandelstok van geëboniseerd hout met een zilveren handvat. Gemerkt 800.

    An antique ebony walking stick with a silver handle. Marked 800.
    Dim. Lengte 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    Een verzilverde warmhouder. Gemerkt Wilcox International Silver Co. 2775.

    A silver-plated chafing dish. Marked Wilcox International Silver Co. 2775.
    Dim. Hoogte 24, Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143

    18 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamenlijk brutogewicht van 410 gram.

    18 small silver spoons in case. Two different sizes. The largest are marked 800 and the smaller 835. With a combined gross weight of 410 grams.
    Dim. 410 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #59
    Dupont Paris

    Een Dupont balpen in etui van verguld zilver. Gemerkt Dupont de Paris, 925.

    A Dupont ballpoint pen in a case of gilded silver. Marked Dupont de Paris, 925.
    Dim. Lengte 13,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #530

    Een zilveren zakhorloge, Duitse keuren, werkend.

    A silver pocket watch, German hallmarks, in working condition.
    Dim. Ø 4.5 cm
    Estimate: € 50 / 80

  • #594
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Portret van een edelman’, tekening in zwart en bruin krijt. Getekend L. Sebregts.

    'Portrait of a nobleman', drawing in black and brown chalk. Signed L. Sebregts.
    Dim. 43/30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #329
    Hildegard Günzel
    Period: 2006

    ‘Spätzchen’, een verzamelpop van Hildegard Günzel. In originele doos. Kunsthars.

    ‘Spätzchen’, a collectible doll by Hildegard Günzel. In original box. Composite material.
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #103
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, art-deco, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.

    A crystal vase, art-deco style, blue colored in the mass, Val Saint Lambert, unmarked.
    Dim. h 15.5 x Ø 15 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #315

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met half edelstenen. 925‰.

    Five different silver rings set with semi-precious stones. 925‰.
    Estimate: € 50 / 80
  • #193

    Acht stripalbums: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, rode ongekleurde reeks (Ed. Standaard Boekhandel). “Het Zingende Nijlpaard” (1952), “De Sterrenplukkers” (1953), “De Tamtamklopper” (onvolledige kaft), “De Kleppende Klipper” (1960), “De Straatridder” (1956, 1ste ed.), “De Spokenjagers” (1956, 1e ed.), “De Mottenvanger” (1957, 1e ed.), “Het Sprekende Testament” (1959). Redelijk tot goede staat (op 1 na).

    Eight comic books: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, red uncolored series (Published by Standaard Boekhandel). “The Singing Hippopotamus” (1952), “The Star Pickers” (1953), “The Drum Beater” (incomplete cover), “The Clattering Clipper” (1960), “The Street Knight” (1956, 1st ed.), “The Ghost Hunters” (1956, 1st ed.), “The Moth Catcher” (1957, 1st ed.), “The Talking Testament” (1959). Reasonable to good condition (except for 1).
    Estimate: € 160 / 200
  • #508

    Een kleine Chinees bronzen wierookbrander.

    A small Chinese bronze incense burner.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #204
    Armand Deweerdt
    Period: 1890 - 1982

    “Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd ‘56.

    "Cityscape", a painting, oil on canvas, signed and dated '56.
    Dim. 52 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #281

    Twee molecule-bouwdozen, vintage studiemateriaal.

    Two molecular model kits, vintage study material.
    Dim. H 13, B 52, D 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    ‘Binnenschip op de grote Nete’, olieverf op doek. Getekend R. Carlé.

    'Inland ship on the Great Nete', oil on canvas. Signed R. Carlé.
    Dim. 60/70m
    Estimate: € 50 / 75
  • #344
    Valter Morais

    “Boca Bovine”. Een beeld van meerkleurig kunststof uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Ontwerp van Valter Morais, 2002.

    "Boca Bovine". A sculpture made of multi-colored plastic from the 'Cow Parade' series inspired by the art project of the same name. Designed by Valter Morais, 2002.
    Dim. H 18, B 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #590
    Mobitec

    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00