Other lots in this auction
-
#193SolingenEen koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
A suitcase with Solingen 24k gold plated cutlery. Set not complete.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#243Goebel, GermanyVier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Four figurines of multi-coloured biscuit from the MI Hummel series. Marked at the bottom. All damaged.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#227Een lot strips: D. David, “Troebel Water”. Jacques Martin, “Alex”, Ed. Casterman, jaren 70. 7 albums goede tot zeer gelezen staat. Willy Vandersteen, Robert & Bertrand, 5 albums, Pats, 10 albums en Jerom, 16 albums. Standaard Uitgeverij, jaren zeventig. Alle redelijke staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#277Een vaas van gekleurd glas.
Un vase en verre coloré.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 30 -
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
Two hexagonal dishes of white metal.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 & 28 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#101Een Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
A Bohemian crystal vase, red in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
A vintage glass vase. Signature unclear at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#215Een lot van barometers en thermometers waaronder één gemonteerd op een reeënpootje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 7 - 19 cm -
#264Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#260Een groot lot glas en kristal 11 items, met karaffen, vazen en schalen, kleurloos en gekleurd.
A large lot of glass and crystal 11 items, with decanters, vases and bowls, colorless and colored.No longer availableOnline onlyDim. L.24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#188Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100 -
#157Een miniatuurkist in hout en smeedijzer, gedateerd in het deksel ‘Burgo 1920’.Replica van de kist van El Cid tentoongesteld in de kathedraal van Burgos, begin 20e eeuw.
A miniature box in wood and wrought iron, dated in the lid 'Burgo 1920'. Replica of El Cid's coffin on display in Burgos Cathedral, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 8 x 13 cmEstimate: € 50 / 60

