Other lots in this auction
-
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#288Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#83Een lot van 2 messing bellen, waarvan de kleinste met gegraveerde tekst “Stad Mechelen Klokkenwerpen 1967”.
lot of 2 brass bells, the smallest with engraved text "Stad Mechelen Klokkenwerpen 1967".No longer availableOnline onlyDim. 16 x Ø17cmEstimate: € 25 / 75 -
#142Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
A decanter and an ashtray of colorless cut crystal. The ashtray is marked by Val St. Lambert. With light edge damage.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
A colorless glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#128Bizarre Models“Green Monster”. Een modelauto op schaal 1:43.
Green Monster. A 1:43 scale model car.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyDim. h 178 cmEstimate: € 100 / 120 -
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Santucci DerutaEen dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#31DemeyerePeriod: 1950Een Art Deco Modernist asbak door “Demeyere”. Vintage staande rokers stand met deksel, in metaal, chroom en bakeliet, gemarkeerd - Uniek rookwaar design, België 1950s.
An Art Deco Modernist ashtray by “Demeyere”. Vintage standing smoker stand with lid, in metal, chrome and bakelite, marked - Unique smokeware design, Belgium 1950s.No longer availableOnline onlyDim. 62 x Ø19cmEstimate: € 75 / 125 -
#97Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Three pieces of crystal and glassware, consisting of a colorless vase on piedouche (edge damage), a colorless Italian glass vase and an ashtray of cut blue Bohemian crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24 / 28 -
#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
An officer, a sculpture of biscuit (one finger is missing).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45

