Other lots in this auction
-
#26Een paar Indonesisch houtgesculptuurde muurlepel en vork. Schade aan vork gedeelte.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35 -
#50Royal Doulton, EnglandEen porseleinen beeldje van dame met hoepeljurk. Onderaan gemerkt Royal Doulton England.
A porcelain figurine of a lady with a hoop dress. Marked at the bottom Royal Doulton England.No longer availableOnline onlyDim. 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#262Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#258Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#174AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#167Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#128Bizarre Models“Green Monster”. Een modelauto op schaal 1:43.
Green Monster. A 1:43 scale model car.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#87Een lot van 5 strips met hardcover, oude editie, waaronder Kuifje “Le Crabe aux pinces d’Or”. En 4 versies van Jo, Jette et Jocko.
A lot of 5 old edition hardcover comics, including Tintin “Le Crabe aux pinces d'Or”. And 4 versions of Jo, Jette et Jocko.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#45Een lot van 6 houtgesculptuurde maskers, “Garuda” en bijgevoegd beeldje gevleugd wezen. Coromandel hout, Bali.
A lot of 6 wood-sculpted masks, "Garuda" and attached figurine of winged beings. Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 70 / 80 -
#152DuvelEen lot van 3 Duvel glazen, limited collection, met 3 verschillende ontwerpen uit de hand van; Philippe Debongnie, Yan Sorgi, Letman. In originele verpakking.
lot of 3 Duvel glasses, limited collection, with 3 different designs by; Philippe Debongnie, Yan Sorgi, Letman. In original packaging.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 10 cmEstimate: € 50 / 100 -
#41Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.
A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.No longer availableOnline onlyDim. Ø 19 cm - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#115Val Saint LambertEen paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyDim. h 9,5 cmEstimate: € 30 / 45

