Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.

“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.

“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.
Online only
Dim. 30 x 23 cm
SKU: 3009200005.
Category: Grafiek.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #5
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #27
    Jean Bouvery

    “Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39,65 x 26,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #30
    Mirao

    “Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #144
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Schoon Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1954 binnen de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 29,5 x 45 cm
  • #100
    Frans Masereel
    Period: 1889 -1972

    “Fûr Seekranke” & “Straatzicht”. Twee houtsnedes. Beide gemonogrameerd in de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 11 cm
  • #142

    Een lot van acht reproducties mbt XIXe eeuwse Belgische milirtairen.

    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 17 - 37 x 30 cm
  • #60
    Albert Saverys
    Period: 1912 - 1987

    “Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.

    “La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #62
    Henri Quittelier
    Period: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980

    “Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 44,5 x 54,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #108
    Jesper (?)

    “Quelque part”; “ La gloire est un...” & “Etude”. Drie houtsnedes. Allen gesigneerd en gedateerd buiten de plaat. Artiestenproeven.

    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 14 cm
  • #52
    Julien Van Santen

    “Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.

    “Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #81
    Colette Cleeren
    Period: °1953

    “Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24

    “Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 44 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #56

    “De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.

    “Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #41

    “Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.

    “Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 36,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #23
    R. Bosschaert

    Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #141

    Een lot van vijf verschillende reproducties/lithografieën mbt XIXe eeuwse Belgische militairen/uniformen.

    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 46 - 36 x 56 cm
  • #37
    Julien Celos
    Period: 1884- 1953

    “Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)

    “Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #140

    Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.

    No longer available
    Online only
  • #61

    “Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.

    “La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #98

    Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.

    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 18 & 26 x 20 cm

Other lots in this auction

  • #96
    M. Codden

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
  • #64

    “Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.

    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 56 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #67
    Gaby Walsh
    Period: 1887-1945

    “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Twee scheurtjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 39 cm
  • #161

    Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 280 / 340
  • #154

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    Een portret van een muzikant van de Gidsen. 1854. Geaquareleerde foto.

    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 x 11 cm
  • #8
    Gard Van Mechelen

    “Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.

    “Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #48
    F. Marteleur

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #175

    Een lot Franstalige boeken met betrekking tot wapens.

    No longer available
    Online only
  • #45
    P. Mertens

    “Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #88

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
View all auction items ›

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More