Similar lots by type
-
#61
“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#108Jesper (?)
“Quelque part”; “ La gloire est un...” & “Etude”. Drie houtsnedes. Allen gesigneerd en gedateerd buiten de plaat. Artiestenproeven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 18 x 14 cm -
#41
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#23R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/150 -
#62Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25/35 -
#144René De ConinckPeriod: 1907-1978
“Schoon Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1954 binnen de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 29,5 x 45 cm -
#27Jean Bouvery
“Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyDim. 39,65 x 26,5 cmEstimate: € 30/50 -
#37Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#142
Een lot van acht reproducties mbt XIXe eeuwse Belgische milirtairen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 13 x 17 - 37 x 30 cm -
#56
“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#141
Een lot van vijf verschillende reproducties/lithografieën mbt XIXe eeuwse Belgische militairen/uniformen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 36 x 46 - 36 x 56 cm -
#98
Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 18 & 26 x 20 cm -
#52Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#81Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#100Frans MasereelPeriod: 1889 -1972
“Fûr Seekranke” & “Straatzicht”. Twee houtsnedes. Beide gemonogrameerd in de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 13 x 11 cm -
#140
Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#60Albert SaverysPeriod: 1912 - 1987
“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#30Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#184
Twee antieke paardenbitten, waarbij één van de Belgische artillerie.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#114
Een lampje op onyxen voet, versierd met verguld messing en met een geslepen kleurloze kristallen kap.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 36 cm -
#128Val St. Lambert
Een vaas in oud-roze gegoten glas. Kleine onopvallende schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#164
Een tinnen bord uit de XIXde eeuw. En een lot tin en koper w.o. een snotneus.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 50/60 -
#163
Een lot tin, bestaande uit een ovale schotel, drie verschillende schaaltjes, een kommetje, twee designkannen, een klepkan, een beker, een terrine en vier kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#13
“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 45 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#101
Golo Mann, “Universele Wereldgeschiedenis”, Ed. Scheltens & Giltay/Heideland-Orbis 1975. 12 delen, linnen band.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 50/80 -
#88
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#152
Lot boeken. “Wereldmozaïek. Encyclopedie van alle Landen en Volken”. Ed. Standaard Uitgeverij 1978. 14 delen in f°. “Flandria Nostra. Ons Land en zijn Volk...”. Ed. Standaard Boekhandel 1957. 5 delen in 4°. “De 25 dagen van Vlaanderen”. Ed. Waanders 2006. In 2 banden. “De 25 dagen van Antwerpen”. Ed. Waanders/Stadsarchief 2007. In 1 band. “Waar is de Tijd? Antwerpen”. Ed. Waanders/Diogenes 1998. In 2 banden. “Pays et Gens de France”. Ed. Société des Périodiques Larousse 1981. 7 delen.(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 130/160 -
#70L. Baguet
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#149
Drie kleine handgekoopte wollen Saroukkarpetjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 63 x 42 & 81 x 68 cm -
#38Clémence BironPeriod: °1889-?
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/60